SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wakacje.pl tworzą dział wyjazdów grupowych

Serwis Wakacje.pl stworzył dział MICE (meetings, incentives, confereces, exhibitions). Agent obsłuży podróż firmową, ale oferta grupowa obejmuje też inne wyjazdy – na specjalne okazje, wycieczki szkolne czy wyjazdy na wydarzenia sportowe.

Mutiagent turystyczny Wakacje.pl (Wirtualna Polska Holding) rozpoczął obsługę turystyczną grup. Obejmuje ona wyjazdy typu MICE (meetings, incentives, confereces, exhibitions), ale też innego rodzaju podróże grupowe – chociażby realizowane na specjalne okazje (wieczory panieńskie, kawalerskie, śluby, wesela, nagrody dla pracowników i kontrahentów) oraz wycieczki szkolne.

Wakacje.pl nie tylko przygotują ofertę skrojoną na potrzeby klienta, ale też zajmą się jej kompleksową obsługą. Do działu MICE można kierować zapytania dla grup liczących powyżej 10 uczestników.

Zobacz: Wakacje.pl chcą rosnąć przez franczyzę. Dają lepsze warunki

Wyjazdy grupowe przez Wakacje.pl

- Zanim wyszliśmy z szeroką ofertą na rynek, trenowaliśmy na sobie. Od wielu lat organizujemy kilka razy w roku wyjazdy dla naszych pracowników o różnej skali - biznesowe, integracyjne i szkoleniowe– uczestniczy w nich od kilkudziesięciu do kilkuset osób. Przez kilka dni wspólnie pracujemy, uczymy się, bawimy i budujemy relacje – mówi Maciej Lipski, MICE manager w Wakacje.pl.

Zobacz: Wirtualna Polska z optymizmem reklamowym

Poza typowymi podróżami połączonymi z organizacją szkolenia, konferencji, czy uroczystej gali na podsumowanie roku, program może obejmować szereg usług dodatkowych, takich jak wykład eksperta z dziedziny wskazanej przez klienta czy mówcy motywacyjnego. Zespół przygotuje też zajęcia z team buildingu, zorganizuje zwiedzanie, czy korzystanie z innych atrakcji odwiedzanego miejsca, nawet jeśli mowa o uprawianiu sportów ekstremalnych. Nie ma też ograniczeń dotyczących miejsca wyjazdu. 

Serwis Wakacje.pl będzie systematycznie poszerzać ofertę wyjazdów grupowych, wśród propozycji, które będą rozwijane, znajdują się między innymi podróże łączące pracę z wypoczynkiem (workation).

Dołącz do dyskusji: Wakacje.pl tworzą dział wyjazdów grupowych

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl