SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Żabka bije kolejny rekord. Część sklepów w specjalnych modułach

Franczyzowa sieć sklepów Żabka w tym roku otworzy rekordową liczbę sklepów sezonowych - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Pierwsze placówki już działają, pozostałe ruszą do połowy czerwca. Większość sezonowych Żabek znajdziemy nad Bałtykiem.

Article

Po raz pierwszy Żabka wakacyjne sklepy otworzyła w 2016 r. W kolejnych latach placówek było coraz więcej - w 2021 r. działało 81 sezonowych sklepów.

W tym roku pierwsze placówki sezonowe uruchomiono już przed długim weekendem majowym. Do dzisiaj działa ich już 16 - są to zarówno sklepy stacjonarne, jak i te zlokalizowane w specjalnie stawianych w sezonie turystycznym pawilonach.  - W tym roku docelowo planujemy otworzyć 91 sklepów sezonowych – niemal wszystkie z nich będą czynne do połowy czerwca - podaje Wirtualnemedia.pl biuro prasowe Żabki.

Gdzie są sezonowe Żabki?

Większość sezonowych Żabek znaleźć będzie można w miejscowościach letniskowych nad Bałtykiem. Sezonowe Żabki pojawią się także w innych lokalizacjach niż nadmorskie: nad jeziorami, m.in. w Okunince (woj. lubelskie) i w Rucianem-Nidzie (woj. warmińsko-mazurskie), oraz nad zalewami, np. w Nowej Łuce w gminie Narewka (woj. podlaskie) i Sielpi Wielkiej w gminie Końskie (woj. świętokrzyskie).

W tym roku sezonowe Żabki po raz pierwszy zawitają także do takich miejscowości jak: Bobolin czy Trzęsacz (obie w woj. zachodniopomorskim).

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/dowoz-zakupow-w-dowolne-miejsce-lisek-jak-zamawiac-ceny-aplikacja ##

Jak podaje biuro prasowe Żabki, sklepy sezonowe to możliwość dodatkowego rozwoju i przychodu dla naszych franczyzobiorców, którzy na co dzień prowadzą sklep w standardowych lokalizacjach w regionie.  Co więcej, 13 sklepów, które w 2021 r. były stacjonarnymi sklepami sezonowymi, zostało sklepami stałymi.

Sieć Żabka zapewnia prowadzącym sklepy sezonowe franczyzobiorcom pawilon wraz z całym wyposażeniem i umożliwia prowadzenie takiego punktu zgodnie ze standardami sieci. Franczyzobiorcy samodzielnie podejmują decyzje dotyczące zatrudnienia pracowników, w tym rekrutacji oraz ewentualnych benefitów.

Biedronka i Lidl szukają pracowników

Biedronka i Lidl z racji wielkości nie otwierają wakacyjnych sklepów, ale poszukują pracowników do placówek zlokalizowanych w miejscowościach wypoczynkowych. Biedronka rekrutuje wszystkich, Lidl szuka dodatkowych pracowników wśród zatrudnionych w innych jego sklepach.

Sieć Żabka ma ponad 8 tys. sklepów w Polsce.

Dołącz do dyskusji: Żabka bije kolejny rekord. Część sklepów w specjalnych modułach

 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl