SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Żywiec startuje z loterią „Cho na Ż”

Wystartowała nowa loteria marki Żywiec – „Cho na Ż”, w której codziennie do wygrania są m.in. nagrody pieniężne w wysokości 10 tys. zł, bilety na koncerty Męskiego Grania oraz karty podarunkowe do wykorzystania w serwisie Allegro.pl. Loteria potrwa do 27 października 2023 roku.

„Cho na Ż” to loteria promocyjna, w której do codziennie do wygrania jest 10 tys. zł, bilety na koncerty Męskiego Grania, karty podarunkowe do wykorzystania w serwisie Allegro.pl oraz kody na zestawy pięciu wirtualnych Monet Allegro. W tym roku w loterii po raz pierwszy można wygrać bilety na dowolny koncert tegorocznej trasy Męskie Granie oraz na koncerty trasy 2024.

Zasady loterii Żywca

Aby wziąć udział w loterii, należy kupić dowolne piwo marki Żywiec (butelka lub puszka) posiadające kod pod kapslem lub zawleczką i zarejestrować kod na stronie zywiec.com.pl lub w komunikatorze Messenger na Facebooku Żywca.  

Kody można rejestrować codziennie od godziny 6.00 do 23.59. W promocji biorą udział wszystkie piwa Żywiec, także w wersji bezalkoholowej. Loteria trwa od 26 czerwca do 27 października 2023 roku. Podobnie jak w ubiegłym roku, partnerem aktywacji jest Allegro Lokalnie.

Loteria otrzyma duże wsparcie w punktach sprzedaży. Autorem konceptu i obsługą digital zajmuje się agencja Artegance. Kampanie dla Żywca planuje i kupuje dom mediowy Starcom. Działania PR prowadzi agencja HOPE.

„Cho na Ż” nową platformą komunikacyjną Żywca

"Cho na Ż" to nowa platforma komunikacyjna Żywca, wprowadzona wiosną tego roku. Poprzednio przez osiem pięć lat działania reklamowe piwa Żywiec były oparte na koncesji kreatywnej „Chce się na Ż”, stworzonej przez agencję Ogilvy&Mather. Zeszłoroczna kampania stanowiła ilustrację sloganu: „Nie ma nic cenniejszego niż drugie Ż”.

Dołącz do dyskusji: Żywiec startuje z loterią „Cho na Ż”

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ja
Zajmijcie się mediami a nie reklamowaniem piwa.
0 0
odpowiedź
User
ja
Zajmijcie się mediami zamiast reklamowaniem piwa.
0 0
odpowiedź
User
dler
Zamiast słabych kampanii róbcie dobre piwo
6 4
odpowiedź