SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Media crowdfundingowe coraz popularniejszą formą działalności. "Model biznesowy na dłuższą metę nie do utrzymania"

Ogłoszenie startu Radia 357 wzbudziło wiele emocji, szczególnie wśród słuczaczy Programu III Polskiego Radia. Inni stawiają sobie jednak pytanie czy pojawienie się kolejnej „potrójkowej” inicjatywy nie sprawi, że słuchacze podzielą się między nową rozgłośnię a działające od lipca Radio Nowy Świat. Eksperci w rozmowie z nami zastanawiają się również czy odbiorcy są w stanie finansować tak wiele inicjatyw medialnych opartych o crowdfunding.

Dołącz do dyskusji: Media crowdfundingowe coraz popularniejszą formą działalności. "Model biznesowy na dłuższą metę nie do utrzymania"

17 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Trójki nie ma
Bardziej mi odpowiada profil 357, więc finansuję. Czekam też na trójkową rozrywkę i reportaż.
odpowiedź
User
Bożeeeeeeeeeeeeeeeee
Konsumowanie kontentu? Ekspertka za taki język powinna słuchać za karę Kodyma 24/h.
odpowiedź
User
4U
A co ma powiedzieć gość który sprzedaje czas w mediach? Że ten projekt się powiedzie? To znaczy że on trafi na bezrobocie.
Ludzie których stać szukają contentu. A za dobry content trzeba płacić. I tak jak pojawiły się cyfrowe gazety, telewizja tak będzie i radio.
Nikt nie zapłaci za szmatławe TVP czy PR ale za RNS ludzie już płacą. Jedyne czego potrzeba to jakiś model subskrybcji tak jak w Tok FM.
czyli słuchasz za darmo ale za dostęp do podcastów już jest opłata.
odpowiedź