SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowa audycja w Radiu 357. Zastąpi program Katarzyny Borowieckiej

Na antenie internetowego Radia 357 zadebiutowała addycja „Radio w czasach popkultury”, której gospodarzami są Maja Piskadło i Marcin Cichoński. Poprzednio w tym paśmie emitowana była „Ekranizacja” prowadzona m.in. przez Katarzynę Borowiecką, odchodzącą właśnie do radiowej Trójki.

fot. Dariusz Kawka/ Radio 357fot. Dariusz Kawka/ Radio 357

Pierwsze wydanie „Radia w czasach popkultury” wyemitowano w piątek w godz. 14-16. Maja Piskadło i Marcin Cichoński mówili o nowych filmach, książkach i spektaklach teatralnych, gośćmi byli m.in. reżyserka i scenarzystka Natasza Parzymies, aktor Julian Świeżewski i prof. Anna Pochmara.

CZYTAJ TEŻ: Dziennikarz „Raportu o stanie świata” dołącza do Radia 357

Poprzednio w piątki o godz. 14-16 Radio 357 emitowało audycję „Ekranizacja”, którą na zmianę prowadzili Katarzyna Borowiecka i Marcin Cichoński. Borowiecka w drugiej połowie lutego pożegnała się z rozgłośnią, z początkiem kwietnia wróci do radiowej Trójki.

 

Według danych z badania Krajowego Instytutu Mediów od grudnia 2022 do maja ub.r. Radia 357 codziennie miało średnio 276,7 tys. słuchaczy i 14,1 proc. udziału w czasie słuchania radia w internecie. Wyższe wyniki osiągnęło jedynie RMF FM. Działalność Radia 357 jest oparta na wpłatach od internautów - na Patronite stację wspiera obecnie 50 tys. użytkowników, wpłacając co miesiąc 933 tys. zł.

Spółka zarządzająca Radiem 357 w 2022 roku zwiększyła przychody o 27 proc. do 13,3 mln zł, więcej zarobiła zarówno z wpłat od słuchaczy, jak i reklam. Jej zysk netto, który zmalał z 508,5 do 455,7 tys. zł, w całości zasilił kapitał zapasowy.

Dołącz do dyskusji: Nowa audycja w Radiu 357. Zastąpi program Katarzyny Borowieckiej

23 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
XYZ
Super wiadomość
odpowiedź
User
Jelizawieta
Super wiadomość


Tak, aż mi mokro i cała się trzęsę z emocji.
odpowiedź
User
TaKa
Tylko dlaczego ta Majka taka przemądrzała.
Irytują mnie Jej docinki do innych redaktorów.
Taki typ żartów nie wypada dobrze w radiu
odpowiedź