SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Bartosz Niewiadomski prezesem Rankomatu

Rankomat, porównywarka zajmująca się ubezpieczeniami oraz usługami finansowym, ogłasza zmiany w zarządzie. Tomasz Masajło ustępuje ze stanowiska prezesa zarządu, zastąpi go Bartosz Niewiadomski. 

Bartosz Niewiadomski Bartosz Niewiadomski

Tomasz Masajło, który pełnił obowiązki prezesa zarządu od połowy 2018 roku, a wcześniej zatrudniony był w firmie jako dyrektor marketingu i e-commerce, zdecydował się odejść z firmy i zakończy pełnienie obowiązków w najbliższych tygodniach.

- Jestem dumny, że mogłem przyczynić się do rozwoju rankomat.pl, oferty produktowej firmy oraz jej pozycji rynkowej. Jestem pewien, że pod nowym kierownictwem zespół rankomat.pl jeszcze nie raz udowodni, że nie ma lepszego miejsca wyboru usług ubezpieczeniowych i finansowych – mówi Tomasz Masajło.

Zobacz: Rankomat zmieni właściciela. Bauer i Netrisk łączą porównywarki

Nowy prezes Rankomat 

Na miejsce Tomasza Masajło zatrudniony zostanie Bartosz Niewiadomski, doświadczony menedżer z bogatym doświadczeniem w branży finansowej. Dołączył do zespołu Rankomat w marcu i zacznie pełnić obowiązki prezesa zarządu w najbliższych tygodniach.

Bartosz Niewiadomski posiada szerokie doświadczenie w obszarze zarządzania i marketingu zdobyte zarówno w sektorze ubezpieczeniowym (Aviva), jak i pośrednictwa finansowego (Expander). Przez wiele lat pracował również jako CMO w firmach z sektora FMCG (m.in. Bakalland i Mieszko).

- Jestem podekscytowany możliwością pracy z zespołem rankomat.pl i kontynuowania budowania naszej pozycji na rynku. Dziękuję Tomaszowi Masajło za jego dotychczasową pracę i jestem gotowy na wyzwania, jakie przyniesie mi nowa rola – mówi Bartosz Niewiadomski.

Dołącz do dyskusji: Bartosz Niewiadomski prezesem Rankomatu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl