SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wielka promocja znanej sieci stacji paliw. 50 groszy mniej na litrze przez kilka godzin

Na stacjach paliw Circle K tylko w piątek 23 czerwca w godzinach od 14:00 do 17:00 klienci będą mogli skorzystać z rabatu 50 gr/l na paliwa miles oraz milesPLUS. Sieć rusza także z wakacyjną promocją „Summer Weekends”, umożliwiające zakup wszystkich rodzajów paliw o 35 gr/l taniej. Ta promocja będzie obowiązywać w weekendy (od piątku do niedzieli włącznie) aż do 3 września. Z wakacyjnych promocji na stacjach Circle K będą mogli skorzystać posiadacze karty lojalnościowej Extra.

Z okazji zbliżających się wakacji Circle K uruchamia dla swoich klientów cykl zniżek na zakup dowolnego paliwa miles oraz milesPLUS. Już w najbliższy piątek 23 czerwca sieć zaoferuje rabat w wysokości 50 gr/l dostępnego tego dnia w godzinach 14:00-17:00 na blisko 400 stacjach zlokalizowanych w całej Polsce.

Z oferty mogą skorzystać wszyscy posiadacze karty lojalnościowej Extra – również osoby, które tego samego dnia postanowią dołączyć do programu.

Wakacyjna promocja na paliwo na Circle K

Natomiast tuż po godz. 17:00 w piątek 23 czerwca, aż do niedzieli 25.06, w ramach kolejnej promocji „Summer Weekends” klienci zatankują dowolne paliwo miles, milesPLUS lub SupraGas w obniżonej o 35 gr/l cenie. Zniżki będą obowiązywać również w każdy kolejny weekend wakacji, od piątku do niedzieli, aż do 3 września.

Każdy klient będzie mógł skorzystać z promocji dowolną ilość razy pod warunkiem posiadania karty lojalnościowej Extra. Rabat zostanie naliczony do maksymalnie 85l w ramach jednej transakcji. Wakacyjnym promocjom towarzyszą również stałe rabaty, które są dostępne każdego dnia. Będąc uczestnikiem programu lojalnościowego, wystarczy zatankować łącznie 50 litrów, aby otrzymać pierwszy voucher z rabatem 10 groszy na litrze na paliwo bazowe (w tym LPG) lub 15 groszy na paliwo premium.

– Zakończenie roku szkolnego to moment, kiedy Polacy rozpoczną wakacyjne podróże, a wielu z nich jako środek transportu wybierze samochód. Chcemy sprawić, aby wyjazdy naszych klientów stały się łatwiejsze i przyjemniejsze, dlatego już 23 czerwca powitamy wakacje cyklem zniżek na stacjach paliw Circle K. Tego dnia wystartujemy z rabatem w wysokości aż 50 gr/l, który pozwoli obniżyć koszt jednorazowego tankowania nawet o 25 zł – mówi Rafał Droździak, szef marketingu i komunikacji w Circle K Polska.

Na stacjach paliw diesel drożeje, benzyna i autogaz tanieją

Olej napędowy na stacjach paliw znacząco podrożał, z danych portalu e-petrol.pl wynika, że średnia cena diesla to obecnie 6,22 zł za litr, o 11 groszy więcej niż przed tygodniem. Nieznacznie spadły z kolei ceny benzyny 95 i autogazu.

Zgodnie z informacjami e-petrol.pl obniżki cen benzyny 95 i autogazu wyniosły odpowiednio 2 i 3 grosze na litrze. Średnie ogólnopolskie ceny benzyny Pb95 i autogazu aktualnie wynoszą 6,49 i 2,89 zł za litr.

Według e-petrol.pl, najtańsza benzyna 95 jest na Opolszczyźnie, gdzie jej średnia cena to 6,35 zł za litr. Najtaniej olej napędowy można kupić w województwie wielkopolskim, gdzie diesel kosztuje 6,14 zł za litr. Z kolei autogaz najtańszy jest na Podkarpaciu, gdzie płaci się za niego 2,79 zł za litr.

Najwyższe ceny benzyny 95 e-petrol.pl zanotował na Dolnym Śląsku, Kujawach i Pomorzu oraz na Lubelszczyźnie, gdzie jej litr kosztuje przeciętnie 6,55 zł. Również w województwie lubelskim oraz świętokrzyskim, na Mazowszu i Podlasiu najwięcej płaci się za diesla - 6,22 zł za litr. Natomiast średnia cena autogazu utrzymuje się powyżej 3 zł za litr już tylko w województwie zachodniopomorskim oraz na Dolnych Śląsku.

Dołącz do dyskusji: Wielka promocja znanej sieci stacji paliw. 50 groszy mniej na litrze przez kilka godzin

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl