SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Digital Kingdom przygotowało nową platformę komunikacji BBC Earth

Ruszyła nowa kampania reklamowa kanału BBC Earth „Jesteś częścią czegoś większego”. Przygotowała ją agencja Digital Kingdom.

Platforma kreatywna: „Jesteś częścią czegoś większego – BBC Earth” bazuje na potrzebie przynależności i poczuciu, że natura jest wielka i potężna, a my jesteśmy jej częścią.

BBC Earth promuje swoją ofertę programową

Startująca właśnie pierwsza kampania equity tego kanału w Polsce ma za zadanie podkreślić jakość i szeroką ofertę programową stacji, a poprzez powiązanie naszego codziennego życia z kadrami z produkcji BBC Earth unaocznić to, jak podobne i bliskie bywają nasze na pozór odmienne światy, ten dzikiej natury (BBC Earth) i ten nasz, ludzi. Działania kampanijne zaplanowane są w kilku fazach na przestrzeni 2022 i 2023 roku.

Jednocześnie na wybranych platformach vod, Youtube i w ekosystemie reklamowym mety emitowane są spoty equity 15-sekundowe i 30-sekundowe i 6-sekundowe.

We wrześniu wystartowała I faza - kampania equity oparta na serii key visuali, które można oglądać na nośnikach OOH w największych miastach w Polsce, internecie oraz na platformach social media.

Za strategię, idee kreatywną, wdrożenie kampanii, zakup mediów i działania influencerskie odpowiada agencja Digital Kingdom, która w wyniku wygranego w czerwcu tego roku przetargu obroniła budżet BBC Earth i poszerzyła dotychczasową współpracę z klientem.

Dołącz do dyskusji: Digital Kingdom przygotowało nową platformę komunikacji BBC Earth

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl