SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Kasety magnetofonowe na billboardach Audible

Należąca do Amazona marka Audible, oferująca audiobooki, rozpoczęła kampanie reklamową kreatywnie wykorzystującą potencjał reklamy na nośnikach zewnętrznych.

Article

W ramach kampanii „A Line-up Unlike Any Other” przygotowała interaktywne billboardy w kształcie kaset magnetofonowych, na których odtwarzane są audiobooki i podcasty poświęcone kryminalnemu półświatkowi. Pierwsza seria historii do odsłuchania nosi tytuł "93 kobiety".

Zobacz: Spotify przejmuje Findaway, lidera rynku audiobooków

Aby odsłuchać treść "zaszytą" na billboardzie, należy zeskanować znajdujący się na nim kod QR, przekierowujący do strony audible.co.uk.

Billboardy zostaną zamieszczone w kilu lokalizacjach w Wielkiej Brytanii - w Brixton w Londynie (od 22 czerwca), w Salford, w Greater Manchester (od 4 lipca). Kampania będzie prowadzona w telewizji, VoD, w kinach, na portalach społecznościowych oraz w digitalu. Na jej potrzeby powstał także spot.

Ta kampania pokazuje niezwykłą, porywającą i często niewygodną rzeczywistość, w której codziennie popełniane są przestępstwa, a szczególny nacisk kładzie na ofiary, które zbyt często pozostają niewysłuchane - mówi o akcji Albert Hogan, starszy dyrektor ds. marketingu treści i marki Audible.

Zobacz: Amazon Prime Day po raz pierwszy w Polsce

Aktywacja powstała we współpracy z agencją Talon.