SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Małgorzata Wołejko przeszła z TVP do MWE Networks

Do MWE Networks dołączyła Małgorzata Wołejko, która obejmuje stanowisko menedżera ds. badań i analiz Grupy MWE Networks - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. W ostatnim czasie była związana z Telewizją Polską, a wcześniej przez lata z Gemiusem.

Małgorzata Wołejko; fot. MWE NetworksMałgorzata Wołejko; fot. MWE Networks

Wołejko będzie odpowiedzialna m.in. za szczegółową analizę przygotowanie i realizację strategii programowych i promocyjnych dla kanałów telewizyjnych oraz planowanej platformy OTT.

- Do przyjęcia wyzwania  przekonały mnie plany doprowadzenia do synergii zasobów  telewizyjnych grupy MWE i internetowych (stworzenie platformy OTT)  oraz dotychczasowa inteligentna strategia zdobywania rynku. Dodatkowo, jeśli dzięki mądremu  zarządzaniu dwójki liderów, Michała Winnickiego i Karola Wardy, grupa MWE uzyskała znaczący wzrost oglądalności rok do roku, to wierzę, że  kolejne decyzje - w tym  ta o dalszym, ambitnym rozwoju grupy - będą równie owocne - komentuje portalowi Wirtualnemedia.pl Małgorzata Wołejko.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Małgorzata Wołejko będzie pracować w warszawskim oddziale MWE Networks. Będzie raportowała do Karola Wardy, dyrektora kanałów i produkcji MWE Networks.

- Pani Małgorzata jest bardzo kompetentnym, kreatywnym i niesamowicie analitycznym menedżerem. Cieszę się, że dołączyła do nas i razem z nami będzie budowała potęgę MWE Networks. Nasze wspólne pomysły już przekładamy na konkretne liczby i cele. Jestem silnie przekonany, że razem z Panią Małgosią osiągniemy zapowiadany wielki sukces naszej grupy medialnej - mówi nam Karol Warda

- Jestem bardzo dumny, że do naszego zespołu dołącza ekspertka z tak bogatym doświadczeniem. Wierzę, że dzięki współpracy z Panią Małgorzatą Wołejko nasza grupa medialna będzie mogłą jeszcze bardziej dopasować się do oczekiwań wymagających widzów, dzięki czemu znacząco urośnie nasz udział w rynku. Tworzymy kanały telewizyjne dla całej rodziny i z pewnością jeszcze nie raz razem zaskoczymy widzów - dodaje Michał Winnicki, szef MWE Networks.

Wołejko w ostatnim czasie była związana z Gemiusem

Małgorzata Wołejko od ponad 20 lat zajmuje się badaniami i analizami, zarówno w obszarze digitalu, jak i badań telewizyjnych. Odpowiadała za produkcję wyników i nowoczesne rozwiązania w pomiarze jednoźródłowym (tv, internet, radio) - badaniu na zlecenie Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

W firmie Gemius była współtwórczynią i kierownikiem badania Megapanel PBI/Gemius, vice-przewodniczacą rady badania i członkiem ESOMARu. W Spicy Mobile była kierownikiem sekcji badawczej przy projekcie z ośmiomilionowym dofinansowaniem NCBiR zł - tworzenia platformy automatycznego serwowania reklam.

Prowadziła zajęcia na SWPS pt.: „Analiza danych na witrynach internetowych”. Pracowała także w stacjach telewizyjnych (TVP), i przy pomiarze oglądalności telewizji realizowanym przez TNS. Jest autorką podręcznika dotyczącego wskaźników używanych w badaniach oglądalności i planowaniu reklam.

Ostatnio przez ponad rok była związana z Telewizją Polską.

Dołącz do dyskusji: Małgorzata Wołejko przeszła z TVP do MWE Networks

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
wichał minnicki
masochistka
odpowiedź
User
wichał minnicki
masochistka
odpowiedź
User
Tutu
Brakuje tylko kury i będzie niezły pisuar
odpowiedź