SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Natalia Kukulska zachęca do grania w Trasoumilacze w reklamie Otomoto

Serwis z ogłoszeniami motoryzacyjnymi Otomoto ruszył z akcją “Trasoumilacze“, której ambasadorką jest Natalia Kukulska. Jej celem jest zachęcenie do odstawienia elektroniki w podróży.

Serwis Otomoto (Grupa OLX) w wakacyjnej akcji “Trasoumilacze”, wspierając budowanie relacji dziecko-rodzic podczas rodzinnych podróży, pod lupę bierze pomysły na słowne zabawy z dziećmi w trasie, które są źródłem rozrywki dla całej rodziny i sposobem na wynurzenie się poza cyfrowy świat. Do rodzinnego grania zachęca Natalia Kukulska w serii krótkich filmów, emitowanych w internecie oraz w dźwiękowych spotach radiowych.

- Ruszając z wakacyjną akcją “Trasoumilacze” chcemy zwrócić uwagę, że czas podczas podróży można spędzić naprawdę kreatywnie, zachowując nie tylko bezpieczeństwo podczas jazdy - poprzez przestrzeganie przepisów, zapinanie pasów i korzystanie z fotelików dla dzieci, a także zachowując cyfrowy detoks. W gry słowne mogą zaangażować się wszyscy pasażerowie i kierowca, bez konieczności ciągłego zerkania w ekran smartfona. Jestem przekonany, że wspólna zabawa, do której zaprasza Natalia Kukulska sprawi, że wspólne podróże staną się jeszcze przyjemniejsze, a godziny spędzane w trasie miną błyskawicznie - mówi Łukasz Juskowiak, head of marketing, Otomoto.W ramach akcji serwis proponuje wybór 6 zabaw opartych na skojarzeniach albo grach słownych - w ramach wspólnego spędzania czasu w podróży można m.in. “układać” słowne domino, dokładając kolejne słowa rozpoczynające się na ostatnią literę poprzedniego, odgadywać zwierzaki, zadając precyzyjne pytania jednemu z graczy albo snuć wymyślone historie na temat pochodzenia nazw mijanych miejscowości.

Natalia Kukulska tłumaczy zasady każdej z 6 gier w krótkich filmach, które będą dostępne na Youtube, mediach społecznościowych Otomoto oraz w kanale marki na Spotify. Dodatkowo spoty z instrukcją gier, czytaną przez ambasadorkę akcji do końca wakacji będą emitowane w największych stacjach radiowych - m.in. RMF FM, RMF MAXXX, Radio Zet, Antyradio, Radio Złote Przeboje czy Eska. Wszystkie gry wraz z opisami ich przebiegu dostępne są także w zakładce “Trasoumilacze” na Motopedii.

 

Akcja Trasoumilacze do końca wakacji będzie promowana w kanałach mediów społecznościowych Otomoto, na kanale Spotify marki, w radiu. Spoty wideo z udziałem Natalii Kukulskiej będą emitowane także na ekranach w pociągach PKP Intercity - Flirt, obsługujących połączenia na wakacyjnych trasach w ramach kategorii IC. Za pomysł i realizację kampanii odpowiada agencja Madogz.

Dołącz do dyskusji: Natalia Kukulska zachęca do grania w Trasoumilacze w reklamie Otomoto

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl