SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Rafał Kocik na czele Design Studio w Displate

Displate, marketplace tworzący metalowe plakaty, powołuje własne Design Studio, które wspólnie z działem produkcyjnym będzie filarem centrum badawczo-rozwojowego organizacji. Na jego czele stanął Rafał Kocik.

Rafał KocikArticle

Design Studio zajmie się projektowaniem graficznym, wzornictwem przemysłowym, projektowaniem opakowań. Dział odpowiadać będzie odpowiadać za rozwój fizycznych produktów Displate – metalowych plakatów, akcesoriów do nich, a w przyszłości zupełnie nowych produktów.

Design Studio stworzono w oparciu o zespół odpowiedzialny za rozwój fizycznych produktów. Rozwijali go od początku Ed Ruszczyc i Ida Czerwonka. Design Studio wspólnie z działem Produkcji będzie głównym filarem nowoczesnego centrum badawczo-rozwojowego. Oba zespoły będą blisko współpracować, dzięki czemu Design Studio będzie mieć możliwość fizycznego prototypowania swoich projektów oraz testowania ich i prowadzenia badań z użytkownikami.

 

Rafał Kocik head of Design Studio

Stanowisko head of Design Studio objął Rafał Kocik, projektant form przemysłowych z wieloletnim doświadczeniem w branży kreatywnej. Za projekty Studia odpowiada Katarzyna Pławny, senior product designer, badaniami i analizą danych zajmuje się Katarzyna Knothe, senior researcher. Technologicznie dział wspiera Tomasz Wójcik, R&D manager z działu produkcji.

Zespół Design Studio

Design Studio będzie pracować nad dalszym rozwojem technik drukarskich wykorzystywanych w Edycjach Limitowanych – sztandarowych produktach Displate, a także projektować i wdrażać nowe akcesoria, systemy montażowe i produkty fizyczne. Design Studio będzie wspierać dział Creative przy prezentowaniu i wizualizacjach nowych produktów, oraz ściśle współpracować z działami UX, Engineeringu i Marketingu po to, żeby zapewnić klientom i użytkownikom Displate jak najlepsze doświadczenia.

Dołącz do dyskusji: Rafał Kocik na czele Design Studio w Displate

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
SzSz
Yeah Raf, gratsy man!
odpowiedź