SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wirtualna influencerka reklamuje Douglas

Douglas we współpracy z MullenLowe Warsaw, studiem Truskavka i Krzysztofem Kujawskim z Humanverse, inicjuje kampanię promującą nową maskarę Mini Maxi (marki własnej Douglas Collection). Jej twarzą jest wirtualna influencerka, stworzoną w technologii CGI ze wsparciem AI.

Na ambasadorkę nowej maskary Mini Maxi wybrano znaną m.in. na TikToku - Meta Queen.

- Krajobraz infleuncer marketingu stale ewoluuje, a ostatnio pojawił się nowy trend – influecnerzy AI. I choć wiemy, że we współpracach influencerskich autentyczność i wiarygodność to podstawa, chcąc iść o krok dalej, testowo postawiliśmy na współpracę z wirtualną postacią. Liczymy na to, że zaangażowanie do kampanii Meta Queen, będzie ciekawym początkiem dla innowacyjności i kreatywności w komunikacji nowości w branży beuaty - mówi Ewa Sadowska, head of marketing communications & content.

Zobacz: Wykreowana przez AI influencerka zarabia 10 tys. euro miesięcznie

W tym celu agencja MullenLowe Warsaw przygotowała 30-sekundowy film, który łączy świat wirtualny z rzeczywistością wielkiego miasta. Meta Queen, pierwsza polska wirtualna inflencerka przeprowadza test nowej maskary Mini Maxi, stosując popularny w kategorii beauty format przed/po.

Douglas Collection promuje wirtualna influencerka 

Wideo promujące nową masakrę marki Douglas Collection można śledzić na kanale Meta_Queen na TikToku, social mediach własnych Douglas oraz na Youtube.


Produkcją kampanii zajął się dom produkcyjny Truskavka, a postać Meta Qeen opracował Krzysztof Kujawski, wideo director Humanverse.

Dołącz do dyskusji: Wirtualna influencerka reklamuje Douglas

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
(e)Artur
Bo takie są trendy? :(
"I choć wiemy, że we współpracach influencerskich autentyczność i wiarygodność to podstawa, chcąc iść o krok dalej, testowo postawiliśmy na współpracę z wirtualną postacią."
0 0
odpowiedź
User
Fajkowy Man
Bardzo źle.
1 0
odpowiedź
User
tea
Przez rok czasu będziemy przelewać na na konto head Ewy Sadowskiej fikcyjne pensje.
I choć wiemy, że head Ewa woli prawdziwe pieniądze na swoim koncie - to liczymy na jej szczere zaangażowaniew tę innowację marketingowo-biznesową.
0 0
odpowiedź