SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Clear Channel Poland z Gemiusem zmierzy potencjał reklam

Firma Gemius, w oparciu o dane z badania Mediapanel, czyli jednoźródródłowego i crossmediowego pomiaru, będzie zbierał dane dotyczące potencjału zasięgowego reklam na nośnikach firmy Clear Channel Poland. 
 

Współpraca ma na celu uzyskanie danych dotyczących potencjału zasięgowego reklam na nośnikach Clear Channel Poland oraz wypracowanie modelu prezentowania w przyszłości danych na temat reklamy zewnętrznej w badaniu Mediapanel. 

Badanie Mediapanel to jedyny w Polsce pomiar mediów typu single source, obecnie prezentujący wyniki dla internetu, telewizji i radia. 

Jak podaje CCP, jej cała sieć nośników generuje zasięg 65 proc. w ciągu miesiąca, docierając do 19 mln odbiorców. 

Firma w ramach swojej oferty umożliwia dostęp do City Reach Network – sieci nośników City Digital Out of Home, obejmującej ponad 250 ekranów w 10 głównych aglomeracjach Polski. 

- Dynamiczny rozwój branży OOH, a w szczególności DOOH, powoduje coraz większe zainteresowanie wśród marketerów. Clear Channel Poland systematycznie rozwija swoją ofertę, umożliwiając precyzyjne docieranie do wybranych grup odbiorców. Cieszymy się, że dzięki współpracy nawiązanej z Gemius, będziemy mogli dostarczyć naszym partnerom jeszcze więcej danych, co stanowi kolejny krok unowocześniający naszą ofertę. Udział w badaniu Mediapanel i prezentacja wyników reklamy zewnętrznej w zestawieniu z innymi mediami: internet, tv, radio, pozwoli marketerom na dalsze rozszerzanie strategii omnichannel - mówi Filip Hołowczyc, sales and marketing director w Clear Channel Poland.

Nawiązanie współpracy z Clear Channel to kolejny krok w stronę włączenia pomiaru reklamy zewnętrznej do badania Mediapanel. 

- Jednocześnie pokazuje wartość i potencjał w badaniach mediów naszego produktu, jakim jest Mediapanel. Cieszymy się, że dzięki jednoźródłowemu pomiarowi dostarczanemu przez Gemius outdoor, zarówno tradycyjny jaki cyfrowy, ma wreszcie możliwość pokazania swojego potencjału reklamowego na tle innych mediów - dodaje Jarosław Pawlak, kierownik rozwoju badania Mediapanel.
 

Dołącz do dyskusji: Clear Channel Poland z Gemiusem zmierzy potencjał reklam

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl