SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Urszula Krassowska szefową Zespołu Badań Społecznych w Opinia24

Agencja badawcza Opinia24 utworzyła wyspecjalizowany Zespół Badań Społecznych - dowiedział się serwis Wirtualnemedia.pl. Na jego czele stanęła Urszula Krassowska, związana ostatnio z Kantar Public. Skład zespołu uzupełnią osoby związane wcześniej z Kantar Public: ekspertki Agata Zadrożna oraz Anna Trząsalska, a także konsultanci Paulina Anuszewska, Tomasz Roszkowski i Martyna Mucha.

Urszula Krassowska Urszula Krassowska

Głównymi obszarami pracy zespołu będą badania społeczne, realizowane przede wszystkim dla instytucji publicznych, redakcji mediów, partii politycznych, organizacji pozarządowych oraz samorządów.

W zakresie oferty znajdą się także badania wyborcze i preferencji politycznych. Dotychczas Opinia24 skupiała się głównie na obsłudze innych agencji badawczych, dostarczając im m.in. usług w dziedzinie realizacji badań telefonicznych, badań on-line i analizy danych na najwyższym poziomie.

Na czele Urszula Krassowska

Na czele Zespołu Badań Społecznych w Opinia24 stanęła Urszula Krassowska, od wielu lat związana z branżą badawczą. Pracowała m.in. Ośrodku Badań Opinii Publicznej, TNS OBOP, TNS Polska. Ostatnio, od wiosny 2019 roku Urszula Krassowska była dyrektorką zarządzającą w Kantar Public

- Rozpoczęcie pracy z jednym z najbardziej doświadczonych w Polsce zespołów badawczych to dla nas szansa na jeszcze lepsze zrozumienie wartości, motywacji i decyzji Polek i Polaków, co w tych niespokojnych czasach staje się dla naszych klientów priorytetem. Urszula Krassowska zaś to autorka lub współautorka wielu koncepcji badawczych, uważanych dziś za standardy w polskich badaniach społecznych i politycznych – mówi Michał Kluczek, prezes Opinia24. 

Do zespołu przez nią kierowanego dołączyły osoby wcześniej związane z Kantar Public, m.in. ekspertki Agata Zadrożna oraz Anna Trząsalska, a także konsultanci Paulina Anuszewska, Tomasz Roszkowski i Martyna Mucha.

- Połączenie doświadczenia mojego zespołu z jakością i technologiczną zwinnością Opinii24 to wielka szansa na stworzenie nowej jakości na polskim rynku badań społecznych. Wszyscy jesteśmy podekscytowani – dla mojego zespołu to szansa na skokowy rozwój, a dla naszych klientów obietnica pierwszoligowej oferty i jakości badań - mówi Urszula Krassowska. 

Dołącz do dyskusji: Urszula Krassowska szefową Zespołu Badań Społecznych w Opinia24

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl