SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wirtualna Polska rozwija się na YouTube. Ruszył kanał „Balans” z Kubą Jankowskim

Wirtualna Polska uruchomiła na YouTube kanał „Balans”, skierowany do osób urodzonych w latach 80. i 90. W programie są rozmowy z gośćmi dotyczące najważniejszych i najbardziej interesujących tematów dla millenialsów. Gospodarzem kanału „Balans” jest youtuber Kuba Jankowski. 

Kuba Jankowski, fot. Wirtulana Polska Kuba Jankowski, fot. Wirtulana Polska

W programie Jankowski razem ze swoimi gośćmi poszukuje odpowiedzi m.in. na pytania: jak zadbać o swoje relacje, jak być dobrym, a jednocześnie realizującym się rodzicem, jak zaspokoić swoje ambicje zawodowe i pogodzić domowe obowiązki, jak odnaleźć balans pomiędzy pragnieniami, a możliwościami czy jaką rolę w zdrowiu psychicznym pełni aktywność fizyczna.

- Mówi się, że najlepsze scenariusze pisze życie. I jest w tym sporo prawdy, bo pytania i zagadnienia, z którymi przychodzę do „Balansu” towarzyszą mi w życiu codziennym. Osoby zaangażowane w rodzicielstwo, chcące pozostać aktywne zawodowo i realizujące swoje ambicje z pewnością niejednokrotnie musiały podejmować trudne decyzje i próbować złapać balans. – mówi Kuba Jankowski - Nie jest też żadną tajemnicą, że dzisiejsze tempo życia, oczekiwania, którym musimy sprostać, wystawiają na poważną próbę nasze zdrowie psychiczne. O tym, jak stawić czoła takiej codzienności, jak wyjść z tej potyczki bez szwanku, będziemy opowiadać na kanale. – dodaje.

Gościem pierwszego, premierowego odcinka na kanale był psychoterapeuta Robert Rutkowski, który zwrócił uwagę m.in. na zdrowie psychiczne dzisiejszych 30, 40 i 50-latków oraz wyzwania, z którymi przyszło im się spotkać na etapie dorastania. Rutkowski opowiedział również o tym, gdzie odnaleźć sens i szczęście w życiu oraz dlaczego nie powinny być nimi pieniądze.

W kolejnych odcinkach Kuba Jankowski będzie gościł m.in. Navala, byłego żołnierza GROM-u, aktorkę Katarzynę Warnke czy znanego z licznych produkcji internetowych i telewizyjnych architekta Krzysztofa Mirucia. Nowe odcinki będą pojawiały się na kanale co tydzień.

- „Balans” wzmacnia naszą silną reprezentację treści na YouTube. W odróżnieniu od istniejących już programów, w „Balansie” większy nacisk kładziemy na treści lifestylowe, które będą przyjazne szerszemu spektrum odbiorców. – mówi Paweł Mierzyński, producent formatu „Balans”.

Wirtualna Polska ma kilka kanałów na YouTube

“Balans” to kolejny kanał Wirtualnej Polski na platformie You Tube. Główny kanał redakcyjny śledzi prawie 600 tys. osób. Do najpopularniejszych należą też „didaskaliaWP” (242 tys. subskrybentów), „Pomysł na dom” (178 tys. subskrybentów) „Pudelek” (143 tys. subskrybentów) i „Biznes Klasa” (47 tys. subskrybentów).

W lutym br. Grupa Wirtualna Polska miała 20,97 mln użytkowników (dane z Mediapanelu). 

Dołącz do dyskusji: Wirtualna Polska rozwija się na YouTube. Ruszył kanał „Balans” z Kubą Jankowskim

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl