SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Bogusław Kisielewski po 20 latach odchodzi z Kino Polska TV

Bogusław Kisielewski zrezygnował ze stanowiska prezesa Kino Polska TV i jej spółki zależnej Stopklatka. Z nadawcą był związany przez prawie 20 lat.

Bogusław Kisielewski, prezes Kino Polska TV i Stopklatki (fot. Marian Chrzan) Bogusław Kisielewski, prezes Kino Polska TV i Stopklatki (fot. Marian Chrzan)

Swoją rezygnację Bogusław Kisielewski uzasadnił względami osobistymi. Zaznaczono, że będzie nadal współpracował z grupą Kino Polska TV jako specjalny doradca ds. projektów korporacyjnych.

W komunikacie zarząd Kino Polska TV podkreślił, że „jest przekonany, że aktualna struktura organizacyjna tworzona przez profesjonalny i utalentowany zespół, umożliwi realizację dotychczasowych projektów i przyczyni się do dalszego sukcesu firmy w przyszłości, kontynuując rozwój produktów, usług i treści dla widzów”.

W poniedziałek 22 maja Kisilewski w transakcjach podczas sesji giełdowej sprzedał 111 358 akcji spółki po 13 zł za sztukę, łącznie za 1,45 mln zł.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Bogusław Kisielewski był prezesem Kino Polska TV od wiosny 2014 roku.

Roszady we władzach Kino Polska TV po przejęciu SPI przez Canal+

Niedawno z zarządem Kino Polska TV pożegnał się Berk Uziyel, a powołany w skład zarządu został Erwan Luherne, od prawie dwóch dekad związany z Canal+.

66 proc. akcji Kino Polska TV należy do koncernu SPI International, który w ostatnich miesiącach został przejęty przez Canal+.

W pierwszym kwartale br. grupa Kino Polska TV przy wzroście przychodów z umów z klientami o 6 proc. do 70,75 mln zł osiągnęła 13,47 mln zł zysku netto. Poprawiły się wyniki Zoom TV, natomiast Stopklatka zanotowała spadek wpływów i 120 tys. zł straty.

Władze firmy proponują, żeby spółka z zeszłorocznego zysku netto wypłaciła inwestorom dywidendę w wysokości 6,94 mln zł, po 35 groszy na akcję.

Dołącz do dyskusji: Bogusław Kisielewski po 20 latach odchodzi z Kino Polska TV

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ambroży Kleks
Żegnaj słodki misiu łakomczuszku o szybkich pulchnych rączkach! Żegnaj o najbogatszy prezesie najbiednieszych pracowników! Żegnaj jąkającą sie oazo wiarygodności! Żegnaj o Ty, któremu przez 20 lat nikomu nie udało się spojrzeć w oczy!

Będziemy tęsknić.
25 7
odpowiedź
User
boromir
Świetna wiadomość, 20 lat na nią czekałem!
0 0
odpowiedź
User
Kuba
Piękne zęby, nadaje się na księdza
0 0
odpowiedź