SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Generalny wykonawca Baltic Pipe rozpoczyna współpracę z Lensomai Communication

Spółka budowlana JT zatrudnia Lensomai Communication. Agencja wspiera firmę w zakresie działań marketingowych i PR, a także odpowiada za obszar employer branding. Jest to konsekwencja realizacji nowej strategii firmy na lata 2023-2026.

Marcin Tadeusiak, prezes JT Marcin Tadeusiak, prezes JT

JT jest generalnym wykonawcą strategicznych inwestycji dla polskiego bezpieczeństwa energetycznego m.in. Baltic Pipe czy Gazociąg Polska-Litwa.

- W naszych działaniach od zawsze stawiamy na jakość i terminowość, dlatego cieszymy się, że naszym partnerem w tej podróży jest tak doświadczony zespół Lensomai Communication wyznający podobne wartości. To nasza inwestycja w bardzo szczególną współpracę –  opowiada Marcin Tadeusiak, prezes zarządu JT

Po przyjęciu nowej strategii firmy na lata 2023-2026, JT nawiązało współpracę z agencją Lensomai Communication. Agencja odpowiada za przygotowanie kompleksowej strategii komunikacji, pozycjonowanie ekspertów, działania z zakresu media relations i exclusive media relations, obsługę mediów społecznościowych oraz employer branding. 

Dołącz do dyskusji: Generalny wykonawca Baltic Pipe rozpoczyna współpracę z Lensomai Communication

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl