SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Heima PR z nowym działem komunikacji zaangażowanej społecznie

Agencja Heima PR uruchamia nowy dział CareComm, który zajmie się całościową obsługą komunikacyjną kampanii społecznych, programów edukacyjnych, konsultacji społecznych oraz fundacji i prowadzonych przez nie projektów. Pokierują nim właścicielka agencji Monika Majcher i Joanna Stawicka-Zarzecka, communication managerka.

Monika Majcher, właścicielka Heima PR Monika Majcher, właścicielka Heima PR

Heima CareComm poprowadzi wszystkie niekomercyjne projekty, którymi opiekuje się agencja. Nowy dział będzie też rozwijać biznes oraz portfolio usług komunikacyjnych zaadresowanych do fundacji, fundacji korporacyjnych i do stowarzyszeń.

- Ruszamy z działem CareComm w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na usługi komunikacyjne, które moim zdaniem będą odgrywać coraz większą rolę w public relations. Chcemy współpracować z instytucjami, które zdają sobie sprawę, że powodzenia projektów społecznych czy edukacyjnych nie powinno się mierzyć ekwiwalentem reklamowym albo jakimiś innymi, krótkoterminowymi wskaźnikami. - mówi Monika Majcher, właścicielka Heima PR.

Heima CareComm wspierać będzie tworzenie projektów oraz kampanii społecznych, zdrowotnych i edukacyjnych. Zajmie się też prowadzeniem i rozwijaniem tych już istniejących. Nowy dział będzie odpowiadać za przygotowywanie i realizację strategii komunikacyjnych oraz doradztwo, które wykracza poza klasyczne usługi PR. Skoncentruje się na kreowaniu zainteresowania mediów przez dobór tematów i kontekstów, reaserch oraz organizację wywiadów i wydarzeń medialnych.

W imieniu obsługiwanych firm, fundacji i instytucji konsultanci Heima CareComm będą współpracować z zewnętrznymi ekspertami, lekarzami, naukowcami, analitykami, a także z beneficjentami. Agencja zajmie się również brandingiem i całościową komunikacją wizualną projektów, a także współpracą z liderami opinii i influencerami.

Heima PR pracowała m.in. dla Fundacji Instytutu Matki i Dziecka, UNICEF’u, Fundacji Legii, akcji Wszyscy do Wioseł, kampanii Położna na medal, Zakładów Farmaceutycznych UNIA, Stowarzyszenia Ladies First, Centralnego Domu Technologii czy Fundacji Polskiego Funduszu Rozwoju.

Dołącz do dyskusji: Heima PR z nowym działem komunikacji zaangażowanej społecznie

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Pytanie
Tak młodo zmarła?????? Czarno-białe zdjęcie takie żałobne...
0 0
odpowiedź