SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Serwis HBO Max oraz kanały HBO i Canal+ za 0 zł do końca roku w Inea

W ofercie Inea znalazły się kanały premium HBO z serwisem HBO Max, Cinemax i Canal+. Do końca roku dostęp do stacji w ofercie operatora jest bezpłatny.

Article

Nową ofertę Inei promuje kampania reklamowa „W Inea dobrze się składa. Więcej usług. Więcej korzyści”. W ramach kampanii operator podkreśla atrakcyjność swoich „dobrze złożonych” ofert.

- Na rynku łączone oferty nie zawsze zawierają najlepsze składniki. Często przemyca się w nich niechciane lub słabsze elementy. Natomiast w Inea „dobrze się składa”, bo łączymy dla klientów dobre z dobrym: najszybszy na rynku Internet symetryczny, tzn. z tą samą prędkością pobierania i wysyłania (wyjątek pośród ofert dużych operatorów), nowoczesną telewizję HIWAY 4K dająca dostęp do ponad 200 kanałów telewizyjnych i nowoczesnych funkcji. Do tego dajemy jeszcze bonus - dobrą rozrywkę za 0 zł do końca roku. - komentuje Andrzej Szweda, marketing manager w Inea. - Nasi klienci, kupując telewizję, mogą otrzymać HBO z HBO MAX, Cinemax lub Canal+ za 0 złotych do końca roku. Jest to naprawdę dobrze złożona oferta - dodaje.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Nowa kampania obejmie działania w Internecie, radiu, mediach społecznościowych oraz lokalnych stacjach telewizyjnych. Powstała ona we współpracy z Welcome Digital. Pomysł opracowany został przez zespół kreatywny Inea.

W 2020 roku Inea osiągnęła wzrost przychodów o 20,9 proc. do 397,78 mln zł, a jej strata netto zmalała z 67,85 do 52,97 mln zł. Największym źródłem wpływów sieci była (i jest) telewizja kablowa, przychody z niej zwiększyły się rok do roku ze 151,06 do 153,53 mln zł.

Dołącz do dyskusji: Serwis HBO Max oraz kanały HBO i Canal+ za 0 zł do końca roku w Inea

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl