SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Jowita Buchman przechodzi ze Stopklatki TV do Telewizji Puls

Do zespołu Telewizji Puls dołączyła Jowita Buchman, obejmując stanowisko zastępcy dyrektora programowego ds. ramówki. W ostatnich latach związana była ze Stopklatką TV.

Jowita Buchman; fot. Telewizja PulsJowita Buchman; fot. Telewizja Puls

Buchman w Telewizji Puls będzie odpowiedzialna m.in. za: współtworzenie oferty programowej i optymalizację ramówki, będzie również uczestniczyła w budowaniu krótko-, średnio- i długoterminowej strategii programowej stacji. W strukturze firmy będzie raportować bezpośrednio do dyrektora programowego, którego stanowisko pełni obecnie Dariusz Dąbski, prezes Telewizji Puls,.

- Wzmacniamy strukturę działu programowego i cieszymy się, że do zespołu fachowców Telewizji Puls dołączyła pani Jowita Buchman. Liczymy na kompetencje i doświadczenie pani Jowity, które - mamy nadzieję - już wkrótce przełożą się na nowe bodźce programowe. Przed nami ambitne plany rozwojowe, związane m.in. z dalszymi inwestycjami w produkcję i zakup kontentu - komentuje Dariusz Dąbski, prezes Telewizji Puls.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Jowita Buchman z branżą telewizyjną związana jest od 2010 roku. Rozpoczęła wówczas pracę w Kino Polska TV na stanowisku marketing manager a w roku 2017 objęła tam stanowisko dyrektor programowej.

W latach 2018-2023 zajmowała stanowisko dyrektor programowej w Stopklatka TV, gdzie odpowiedzialna była m.in. za kreowanie programowego wizerunku stacji, selekcję kontentu czy nadzór nad produkcjami własnymi. Jest absolwentką Uniwersytetu Śląskiego, gdzie ukończyła studia magisterskie na kierunku politologia w specjalizacji dziennikarstwo i komunikacja społeczna.

Udział TV Puls w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2022 roku wyniósł 2,90 proc.

Dołącz do dyskusji: Jowita Buchman przechodzi ze Stopklatki TV do Telewizji Puls

14 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
pardubicka
Nie będę oglądała TV PULS bo tam nie ma rzeczy interesujących dla mojej wymagającej osoby i nie polecam tej stacji nikomu, bo są tam audycje nudne
odpowiedź
User
Gosc
Gratulacje :-)
odpowiedź
User
Klara
Współczucia dla tej pani. Ciekawe czy dotrwa do jesiennej ramówki? Pan Darek to się w 3 miesiące znudzi
odpowiedź