SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kanał Sportowy szykuje specjalną imprezę na Nowy Rok

Ekipa Kanału Sportowego na kilka dni przenosi się do Arłamowa. Stamtąd nada dwa programy. 30 grudnia poprowadzi specjalne wydanie "Hejt Parku", a 1 stycznia zaprosi widzów na "Noworoczną Noc Kanału Sportowego".

Article

Krzysztof Stanowski, Tomasz Smokowski, Michał Pol, Mateusz Borek i Maciej Sawicki, czyli twórcy Kanału Sportowego, ruszają do Arłamowa. Stamtąd w czwartek, 30 grudnia, o godz. 20 poprowadzą specjalne wydanie programu "Hejt Park", podczas którego odbędzie się charytatywny live. Widzowie będą mogli wziąć udział w licytacjach sportowych przedmiotów, z których dochód zostanie przekazany na cele charytatywne.

Z kolei 1 stycznia o godz. 19 rozpocznie się "Noworoczna Noc Kanału Sportowego" nadawana wprost z patio Hotelu Arłamów. Podczas kilkugodzinnego programu prowadzący dokonają sportowego podsumowania roku, wręczą też statuetki Kanału Sportowego znanym sportowcom, a widzów, którzy odwiedzą ich na miejscu, zaproszą na uroczystą kolację oraz afterparty. Program poprowadzi standuper Kacper Ruciński. Wydarzenie będzie transmitowane przez Kanał Sportowy. Bilety na "Noworoczną Noc Kanału Sportowego" w cenie 550 zł można kupić przez stronę Hotelu Arłamów.

Kanał Sportowy działa od dwóch lat

W zeszłym roku Kanał Sportowy zaprosił swoich fanów na program sylwestrowy, który prowadzili Krzysztof Stanowski, Mateusz Borek oraz Michał Pol. Ich gościem był m.in. komentator sportowy Edward Durda. Wydarzenie było transmitowane na YouTubie Kanału Sportowego.

Kanał Sportowy został założony pod koniec 2019 r., a w praktyce działa od marca ub.r. Jego udziałowcami i głównymi twórcami są Mateusz Borek, Krzysztof Stanowski, Tomasz Smokowski i Michał Pol.

W ub.r. spółka Kanał Sportowy zanotowała 2,53 mln zł przychodów sprzedażowych i 123,9 tys. zł zysku netto. Pod koniec ub.r. Krzysztof Stanowski zapowiedział, że w br. firma ma osiągnąć 7-8 mln zł wpływów, m.in. dzięki dodatkowym umowom związanym z przełożonymi o rok Euro 2020 i letnimi igrzyskami olimpijskimi.

Dołącz do dyskusji: Kanał Sportowy szykuje specjalną imprezę na Nowy Rok

 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl