SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

"Lato pełne swobody" w nowej kampanii Banku Pekao SA

Bank Pekao S.A. rozszerzył ofertę kart debetowych, wprowadza złotą kartę debetową za 0 zł, oferuje 200 zł na wakacyjne wydatki oraz bezpłatną wypłatę pieniędzy ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą. Nowości w ofercie promuje kampanią telewizyjną.

Od teraz złota karta debetowa jest w zasięgu ręki dla wielu klientów. Bank Pekao znacznie obniżył wysokość wpływów niezbędnych do korzystania z zalet złotej karty. Aby zostać posiadaczem złotej karty debetowej wystarczy mieć miesięczny wpływ w wysokości 1 tys. zł (wcześniej było to 10 tys. zł).

Ponadto bank nie pobiera opłaty za wypłatę gotówki złotą kartą debetową ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą. Klienci mogą korzystać z tej karty bezpłatnie. Aby nie ponosić kosztu za obsługę karty, wystarczy spełnić łącznie kilka warunków w poprzednim miesiącu: zapewnić wpływy na rachunek na łączną kwotę min. 1000 zł; wykonać min. 5 płatności złotą kartą debetową oraz wyrazić zgody marketingowe dla banku. Jeżeli jednak nie uda się zrealizować tych aktywności,  miesięczna opłata za kartę wyniesie 9 zł.

Złotą kartę Bank promuje nowym spotem w telewizji
Bank wystartował z ogólnopolską kampanią reklamową pod hasłem „Podróżuj swobodnie”, która promuje złotą kartę do Konta Przekorzystnego.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/bank-pekao-pierwszy-bank-w-polsce-udostepnia-produkty-kredytowe-i-oszczednosciowe-oparte-o-wskaznik-referencyjny-stopy-procentowej-wiron ##

Działania reklamowe prowadzone są w telewizji, internecie, mediach społecznościowych, w kinach. Obecne są także w kanałach elektronicznych banku oraz witrynach oddziałów Pekao w całej Polsce.

 

Za strategię i koncept kreatywny odpowiada agencja Leo Burnett a za działania digital agencja Sales&More. Social media realizuje Digital Kingdom. Zakupem mediów zajął się dom mediowy Sigma Bis. Filmy wyreżyserował Maciej Kowalczuk, a zrealizował je dom produkcyjny Tank.

Kampania potrwa do 20 sierpnia.

Dołącz do dyskusji: "Lato pełne swobody" w nowej kampanii Banku Pekao SA

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl