SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Podróże na wyciągnięcie karty" nową loterią Banku Pekao

Z początkiem lipca ruszyła loteria Banku Pekao  „Podróże na wyciągnięcie karty", zorganizowana przy współpracy z Mastercard. Łączna pula nagród wynosi ponad 880 tys. złotych, a do wygrania są  vouchery i rowery elektryczne.

Łączna pula nagród w nowej loterii Pekao wynosi ponad 880 tys. złotych, a do wygrania jest: 10 voucherów na podróż marzeń o wartości 30 000 zł, rowery elektryczne oraz aż 2000 voucherów o wartości 250 zł na zakupy sportowe. Jest to kolejna loteria zachęcająca do korzystania z kart płatniczych Mastercard banku.

Losowania odbywać się co tydzień, przez 10 tygodni – od 19 lipca do 20 września br.

Zasady loterii Pekao

Aby wziąć w niej udział należy mieć skończone 18 lat, być klientem indywidualnym Pekao lub prowadzić jednoosobową działalność gospodarczą, jako klient biznesowy Pekao, a także posiadać co najmniej jedną kartę płatniczą Mastercard (debetową lub kredytową) banku. Przystąpienie do loterii jest bardzo proste: należy dokonać rejestracji i płacić jak najwięcej kartami Mastercard. Wystarczy zarejestrować się raz – jeśli klient posiada więcej niż jedną kartę, to wszystkie karty automatycznie wezmą udział w loterii.

Za płatność kartą debetową klient otrzyma 1 los, natomiast za płatność kartą kredytową aż 10 losów. Klient może zwiększyć swoje szanse na wygraną jeśli zawrze z bankiem umowę o kartę Mastercard debetową (100 losów) lub kredytową (aż 1000 losów) oraz Pożyczkę Ekspresową (1000 losów).

Organizatorem loterii jest IQ Marketing.

Dołącz do dyskusji: „Podróże na wyciągnięcie karty" nową loterią Banku Pekao

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl