SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Piłkarze reprezentacji i Robert Kubica reklamują promocję cenową Orlenu

Na stacjach paliwowych Orlenu rusza kolejna letnia promocja cenowa dla użytkowników programu lojalnościowego Vitay. Wspiera to kampania reklamowa, w której występują piłkarze reprezentacji Polski i Robert Kubica.

Robert Lewandowski i Piotr Zieliński w spocie Orlenu Robert Lewandowski i Piotr Zieliński w spocie Orlenu

W spocie z kampanii Wojciech Szczęsny w szatni pyta innych piłkarzy reprezentacji, m.in. Roberta Lewandowskiego i Piotra Zielińskiego, czy wiedzą o szykującym się powrocie. Ci myślą, że może chodzi o powrót do drużyny narodowej któregoś z zawodników, którzy w ostatnich latach zakończyli w niej grę.

Chłopak przynoszący ręczniki wyjaśnia jednak, że chodzi o letnią promocję cenową na stacjach Orlen, a potwierdza to Robert Kubica. To kolejna kampania Orlenu z udziałem piłkarzy reprezentacji, poprzednia była prowadzona w listopadzie i grudniu ub.r., podczas mistrzostw świata.

Orlen został głównym sponsorem piłkarskiej reprezentacji jesienią ub.r. wraz z finalizacją kupna aktywów Grupy Lotos. Nową umowę z Polskim Związkiem Piłki Nożnej, na najbliższe cztery lata, zawarto w styczniu br.

 

Promocja Orlenu: zniżka o 30/40 groszy na litrze

Akcja promocyjna Orlenu ma taką samą mechanikę jak w ubiegły roku. Aby skorzystać ze zniżki 30 groszy na litrze paliwa, trzeba być członkiem programu lojalnościowego Orlen Vitay. Przy tankowaniu należy aktywować kupon w aplikacji i podać go do zeskanowania przy płatności, bądź w przypadku karty plastikowej - zeskanować ją przy kasie. Posiadacze Karty Dużej Rodziny dostaną rabat w wysokości 40 groszy na litrze.

Limit tankowania promocyjnego wynosi 50 litrów cztery razy w miesiącu. Każdy uczestnik promocji otrzyma 30 groszy rabatu na litrze dowolnego paliwa (EFECTA lub Verva).

Akcja promocyjna trwa od 30 czerwca do 31 sierpnia. Łącznie w promocji będzie można kupić 400 litrów paliwa.

To kolejny rok letnich, promocyjnych cen na stacjach Orlenu. W ubiegłym roku także w czerwcu ogłoszono, że każdy uczestnik programu Vitay otrzyma 30 groszy rabatu na litrze dowolnego paliwa (Efecta lub Verva) w ramach trzech tankowań do 50 litrów miesięcznie (czyli łącznie do 150 litrów w ciągu miesiąca). W przypadku osób z Kartą Dużej Rodziny zniżka wynosiła 40 groszy na litrze. Z promocji mogli skorzystać wszyscy zarejestrowani uczestnicy programu Vitay - korzystający z aplikacji Orlen Vitay lub tradycyjnej plastikowej karty Vita. Dzięki temu ruchowi aplikacja Vitay znalazła się na czele zestawień najchętniej pobieranych aplikacji w AppStore i Google Play.

Obecnie Orlen ma 3137 stacji paliw.

Dołącz do dyskusji: Piłkarze reprezentacji i Robert Kubica reklamują promocję cenową Orlenu

15 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
gosc
A czy oni potrafią coś więcej niż grać? To znaczy grać w reklamach, bo na boisku wszyscy wiemy jak im idzie szczególnie po meczu z Mołdawią.
23 5
odpowiedź
User
Talent
Kolejny powód, żeby nie tankować na Orlenie.
23 8
odpowiedź
User
fredy
sprzedawczyki
19 7
odpowiedź