SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

PAD RES klientem PR Calling

PR Calling rozpoczęła współpracę z PAD RES, polskim deweloperem czystej energii, który specjalizuje się w projektach związanych z energią odnawialną, inwestycjami infrastrukturalnymi oraz nieruchomościami komercyjnymi. 

Agencja odpowiada za strategiczne doradztwo komunikacyjne, działania z zakresu media relations, pozycjonowanie ekspertów oraz prowadzenie profilu w mediach społecznościowych firmy.

Nowy klient PR Calling 

- Do grona naszych klientów dołączyła spółka, która swoją działalnością na co dzień przyczynia się do kształtowania nowej, ekologicznej rzeczywistości. PAD RES skupia się m.in. na transformacji energetycznej Polski, wprowadzając innowacyjne projekty czystych źródeł energii. Naszą rolą będzie dbanie o widoczność inicjatyw i ekspertów firmy w mediach. Już teraz cieszę się na wspólne działania. Dziękuję za zaufanie - komentuje Katarzyna Dworzyńska, head of business PR Calling.

PAD RES to założona w 2010 roku firma, która z powodzeniem zarządza rozwojem swoich inwestycji od podstaw do etapu „gotowy do budowy” lub „gotowy do eksploatacji”. We wrześniu 2021 roku większość udziałów PAD RES zostało objętych przez Griffin Capital Partners i Kajima Europe.

Współpraca rozpoczęła się z początkiem lutego br. Po stronie agencji za projekt odpowiada Agnieszka Dopierała, PR & communication consultant.

Umowa została podpisana na czas nieokreślony. Klient został pozyskany w wyniku działań new business.

Dołącz do dyskusji: PAD RES klientem PR Calling

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl