SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Producenci wędlin chwalą swoje wyroby w kampanii "Daj Gryza"

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy RP rozpoczyna kampanię promocyjną-informacyjną "Daj Gryza", która ma budować pozytywny wizerunek wędlin.

Jak informują twórcy w materiałach prasowych, kampania "Daj Gryza" ma na celu "edukowanie konsumentów, zwalczanie dezinformacji i podkreślanie znaczenia zrównoważonego spożycia oraz zdrowego stylu życia, dążymy do tego, by każdy gryz wędliny był nie tylko eksplozją smaku, ale także korzystnym wyborem dla zdrowia i świadomego konsumenta". Swoim zasięgiem obejmuje profile na Facebooku i Twitterze oraz stronę internetową Daj Gryza.

Jak podkreśla Tomasz Parzybut, prezes zarządu głównego Stowarzyszenia Rzeźników i Wędliniarzy RP, głównym celem kampanii "Daj Gryza" jest "podniesienie świadomości społecznej na temat wartości odżywczych wędlin, prezentowanych jako smaczne i wartościowe elementy diety". - W kontekście obecnego zalewu dezinformacji kampania skupia się na rzetelnej prezentacji faktów dotyczących produkcji mięsa, jego roli w zrównoważonej diecie oraz wpływu na środowisko - mówi Tomasz Parzybut.

Stowarzyszenia Rzeźników i Wędliniarzy RP: rosnąca fala dezinformacji na temat mięsa

Dariusz Niebieszczański, przewodniczący Rady Krajowej Stowarzyszenia Rzeźników i Wędliniarzy RP, uważa że branża mięsna "stoi twarzą w twarz z rosnącą falą dezinformacji, często napędzaną przez lobby pro-wegańskie". - Kampania "Daj Gryza" podejmuje rękawicę, demaskując mity i prezentując rzetelne fakty na temat produkcji i konsumpcji wędlin wieprzowych i wołowych - mówi Dariusz Niebieszczański.

Kreacje akcji przygotowuje Instytut Badań Internetu i Mediów Społecznościowych. Kampania "Daj Gryza" została sfinansowane ze środków Funduszu Promocji Mięsa Wieprzowego oraz Funduszu Promocji Mięsa Wołowego.

Dołącz do dyskusji: Producenci wędlin chwalą swoje wyroby w kampanii "Daj Gryza"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl