SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Sandra Drażba i Elżbieta Szymkiewicz-Buza w Httpool Polska

Do Httpool Polska dołączyły Sandra Drażba i Elżbieta Szymkiewicz-Buza.

Sandra DrażbaArticle

Sandra Drażba jako Spotify client partner ma wzmocni zespół odpowiadający za obsługę serwisu Spotify. Przechodzi do Httpool Polska z agencji LTTM (dawniej LifeTube), w której pracowała od 2017 roku, ostatnio na stanowisku senior sales manager & team leader. Odpowiadała tam za sprzedaż kampanii z influencerami, obsługę klienta i budowanie relacji biznesowych, współpracując zarówno z klientami bezpośrednimi, jak i największymi agencjami oraz domami mediowymi. Wcześniej, w latach 2014-2017, pracowała jako content manager w agencji Feno.

Jest absolwentką studiów magisterskich na Collegium Civitas (kierunek - komunikacja zintegrowana: reklama, PR, branding).

Elżbieta Szymkiewicz-Buza jako LinkedIn client partner wzmocni zespół obsługujący platformę LinkedIn. Karierę w branży rozpoczynała w 2011 roku, w agencji Digital Avenue, następnie pracowała m.in. w firmach takich jak Comperia, Studio 111 i Netsprint. Przed przyjściem do Httpool Polska, pracowała przez 3 lata w Grupie Wirtualna Polska, gdzie była odpowiedzialna m.in. za zwiększanie sprzedaży w obszarze performance, współpracując z klientami bezpośrednimi, domami mediowymi oraz agencjami reklamowymi.

Elżbieta Szymkiewicz-Buza jest absolwentką warszawskiego Uniwersytetu SWPS (studia magisterskie na kierunku Psychologia Społeczna).

Sandra Draźba dołącza do czteroosobowego zespołu Spotify i będzie podlegać Adamowi Puchalskiemu, Spotify sales lead Poland. Zajmie się kontaktami z domami mediowymi i klientami z obszaru lifestyle. Elżbieta Szymkiewicz-Buza dołącza z kolei do trzyosobowego zespołu LinkedIn, zarządzanego przez Justynę Bednarek, LinkedIn sales lead Poland. Zajmie się klientami, którzy chcą docierać do swoich klientów B2B za pośrednictwem platformy LinkedIn.

Dołącz do dyskusji: Sandra Drażba i Elżbieta Szymkiewicz-Buza w Httpool Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl