SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

SEC Newgate CEE dla Polskiego Związku Pracodawców Przemysłu Farmaceutycznego

Polski Związek Pracodawców Przemysłu Farmaceutycznego wybrał SEC Newgate CEE do realizacji działań z obszaru public relations i advocacy.

W związku z wyzwaniami, jakie stoją przed polską branżą farmaceutyczną PZPPF zdecydował się na wsparcie konsultantów z agencji SEC Newgate CEE. Do obsługi związku został dedykowany zespół kierowany przez Karola Poznańskiego, managing partnera firmy w obszarze health.

Agencja SEC Newgate CEE została wybrana na drodze przetargu organizowanego przez PZPPF jeszcze w 2021 roku i potrwa do końca roku.

- Ta wygrana potwierdza nasze szerokie kompetencje w obszarze health, zwłaszcza w zakresie budowania efektywnych relacji z interesariuszami tej branży – mówi Zofia Bugajna-Kasdepke, founding partner SEC Newgate CEE.

Polski Związek Pracodawców Przemysłu Farmaceutycznego to kolejna organizacja branżowa, po Ogólnopolskiej Izbie Gospodarczej Wyrobów Medycznych POLMED, skupiająca podmioty z sektora zdrowotnego, obsługiwana przez SEC Newgate CEE.

Dołącz do dyskusji: SEC Newgate CEE dla Polskiego Związku Pracodawców Przemysłu Farmaceutycznego

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl