SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Agencja SEC Newgate CEE dla Global Empowerment Mission w Polsce i na Węgrzech

Agencja SEC Newgate CEE podjęła współpracę z Global Empowerment Mission (GEM)  - amerykańską organizacją humanitarną. Wsparcie obejmuje koordynację działań komunikacyjnych w Polsce i na Węgrzech w związku z prowadzoną przez GEM akcją humanitarną. Łączna wartość pomocy GEM dla Ukrainy wyniesie 105 milionów dolarów.

Shutterstock.comArticle

SEC Newgate CEE obsługuje Global Empowerment Mission w Polsce i na Węgrzech w zakresie realizacji działań komunikacyjnych - przygotowuje briefingi prasowe oraz pozyskuje partnerów GEM w Europie Środkowo-Wschodniej i koordynuje z nimi współpracę. Dynamika i waga działań GEM wymagają specjalistycznej obsługi komunikacyjnej w regionie CEE.

Zobacz: SEC Newgate inwestuje w amerykańską agencję PR, z którą była związana rzeczniczka Bidena

Ze względu na skalę podjętych działań, zespołem z ramienia SEC Newgate CEE kierują managing partnerzy: Katarzyna Żądło oraz Karol Poznański. Zespół uzupełniają Radosław Milczarek, junior PR manager oraz Szymon Dziewięcki, junior PR executive. To kolejny projekt realizowany przez SEC Newgate CEE w krajach regionu Europy Środkowo-Wschodniej.

Zobacz: Newgate CEE odpowiada za wiosenną kampanię Tatuum

Global Empowerment Mission od ponad 20 lat niesie pomoc na terenach dotkniętych klęskami żywiołowymi oraz wojnami. Organizacja zaangażowała się także we wsparcie dla Ukrainy, zapewniając pomoc humanitarną na terenie kraju oraz znalezienie lokum dla uchodźców, którzy trafili do Polski i Węgier.

Dołącz do dyskusji: Agencja SEC Newgate CEE dla Global Empowerment Mission w Polsce i na Węgrzech

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl