SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Bananowa rewolucja" na billboardach marki Yellow

Najnowsza kampania reklamowa należącej do firmy Citronex marki Yellow jest już obecna na billboardach w największych miastach Polski. Działania przygotowała Communication Unlimited.

Article

Citronex to polski importer bananów, który sprowadza je z Ameyki Południowej i umieszcza w nowoczesnych dojrzewalniach w Polsce, Rumunii oraz na Węgrzech. Banany następnie trafiają do największych sieci hipermarketów w Europie.

- Banany pochodzą z Ameryki Łacińskiej, dlatego marka Yellow ma budzić skojarzenie ze zdrowym dystansem, radością i beztroskim podejściem do życia. Nasza nowa kampania ma za zadanie wzmocnić relację z klientem - mówi Rafał Zarzecki, prezes firmy Citronex.

Autor kampanii - agencja marketingu zintegrowanego Communication Unlimited przygotowała trzy kreacje reklamowe z hasłami: „Bananowa rewolucja”, „Jejejeje! Jelołje! Jeloł! Jeloł!” oraz „Inne banany są zielone z zazdro”.

- Claim marki to „Yellow to”. Te dwa słowa mają wyrażać stosunek marki do otaczającej rzeczywistości. Jednak teraz idziemy krok dalej: komentujemy to, co nas otacza we właściwy dla marki, lekko, wesoło, a nawet prowokacyjnie. Chcemy utożsamić moment sięgania po ten owoc z przerwą na złapanie dystansu do świata - mówi Rafał Grzeszkowski, dyrektor kreatywny Communication Unlimited.

Reklamy marki „Yellow” są obecne na Śląsku, w Trójmieście, w Krakowie, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie, we Wrocławiu i w Lublinie.  Za zaplanowanie kampanii oraz zakup nośników outdoorowych odpowiada dom mediowy Value Media.