SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Agnieszka Kępińska-Sadowska szefową pionu komunikacji korporacyjnej i zrównoważonego rozwoju w Grupie CCC

Do zespołu Grupy CCC dołączyła Agnieszka Kępińska-Sadowska, która objęła nowo powołane stanowisko dyrektor zarządzającej pionem komunikacji korporacyjnej i zrównoważonego rozwoju. Przez ostatnie 14 lat pracowała w koncernie spożywczym Mondelez International.

Agnieszka Kępińska-Sadowska Article

Kępińska-Sadowska jako szefowa działu komunikacji korporacyjnej i zrównoważonego rozwoju będzie odpowiedzialna za obszar komunikacji zewnętrznej oraz wewnętrznej. Do jej zadań będzie należeć także nadzór nad obszarem ESG oraz realizacja strategii zrównoważonego rozwoju.

Jednocześnie na stanowisko wicedyrektor pionu komunikacji zewnętrznej i zrównoważonego rozwoju awansowała Daria Sulgostowska, która dodatkowo obejmie nadzór nad działaniami komunikacyjnymi HalfPrice i pozostanie rzecznikiem prasowym spółki. 

Agnieszka Kępińska-Sadowska ostatnio w Mondelez International

Agnieszka Kępińska-Sadowska jest ekspertką w zakresie komunikacji i PR z ponad 20-letnim doświadczeniem. Przez minione 14 lat pracowała dla międzynarodowej firmy spożywczej Mondelez International, w ostatnim czasie na czele działu komunikacji korporacyjnej i relacji zewnętrznych w Centralnej Europie, Polsce i krajach bałtyckich.

Odpowiadała za relacje z mediami i interesariuszami, społeczną odpowiedzialność biznesu, public & government affairs, zarządzanie kryzysowe, a także komunikację wewnętrzną dla takich marek jak m.in. Milka, Oreo, Prince Polo czy Delicje. W latach 2014-2016 pracowała jako dyrektor ds. komunikacji Wewnętrznej w Mondelez International w Europie. Wcześniej, przez 8 lat związana była z agencjami PR współtworząc w nich strategie komunikacji m.in. dla marek Levi’s, Chiquita czy Coca-Cola.

Kępińska-Sadowska w kadencji 2019-2021 byłą prezeską zarządu Związku Stowarzyszeń Rady Reklamy, w organizacji działa od lat.

Dołącz do dyskusji: Agnieszka Kępińska-Sadowska szefową pionu komunikacji korporacyjnej i zrównoważonego rozwoju w Grupie CCC

 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl