SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

CDA zmotywowało menedżerów akcjami za 356 tys. zł

Menedżerowie CDA objęli 18 750 akcji firmy, których wycena wynosi obecnie 356,2 tys. zł. To kolejne odsłona programu motywacyjnego.

Jarosław Ćwiek, prezes CDAArticle

W ramach programu motywacyjnego menedżerowie CDA za otrzymane warranty subskrypcyjne serii A3 objęli 18 750 akcji spółki z serii D3 po 10 groszy za sztukę. W zeszłym tygodniu walory, po zarejestrowaniu w Krajowym Depozycie Papierów Wartościowych, zostały zapisane na rachunkach inwestycyjnych tych osób.

W piątek na koniec sesji kurs CDA wynosił 19 zł, przy takiej cenie wartość tego pakietu wynosi 356,2 tys. zł. W komunikacie firmy nie podano, ilu menedżerów objęło te akcje.

W efekcie kapitał firmy zwiększył się z 10,248 do 10,266 mln akcji.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

To kolejna odsłona programu motywacyjnego w CDA. Wiosną ub.r. menedżerowie też objęli 18,75 tys. akcji, a wcześniej - 17,95 tys.

W pierwszym kwartale br. CDA zanotowało wzrost przychodów o 0,5 proc. do 17,49 mln zł i zysku netto z 4,74 do 5,01 mln zł. Ponad 95 proc. wpływów pochodzi ze sprzedaży dostępu do platformy CDA Premium, która na koniec marca miała sprzedanych 467 tys. subskrypcji.

18 lipca firma z zeszłorocznego zysku wypłaciła 19,92 mln zł dywidendy, po 1,85 zł na akcję. 63,4 proc. akcji spółki ma jej dyrektor generalny Łukasz Ćwiek, a 34,2 proc. - prezes Jarosław Ćwiek. Przez ostatnie 12 miesięcy akcje firmy staniały o 24 proc.

Dołącz do dyskusji: CDA zmotywowało menedżerów akcjami za 356 tys. zł

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Wkrw
Kiedy CDA odetnie się wreszcie od pirackich treści (np. nielegalne kopie seriali z Netflix czy Amazon Prime) bezkarnie wrzucanych przez swoich użytkowników i rzeczywiście zacznie walczyć z tym zjawiskiem (a nie tylko udawać, że coś z tym robi)?
odpowiedź