SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Co dalej z programem „Top Model”? Jest decyzja TVN

Stacja TVN nie planuje rezygnować z programu „Top model”. W poniedziałek rusza poszukiwanie uczestników do 13. edycji formatu. Trafi ona na antenę TVN jesienią br. - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

fot. TVN fot. TVN

Do programu poszukiwane będą osoby (zarówno kobiety, jak i mężczyźni), którzy są w wieku 18 i więcej lat (udział będą mogli też wziąć niepełnoletni mający przynajmniej 16 lat, ale muszą dostarczyć pisemną zgodę opiekuna prawnego).

Casting online potrwa do 12 maja br. Wyłonione osoby w pierwszym etapie castingu zostaną zaproszone na spotkanie z jury „Top Model”. Jurorami w show pozostać mają Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński i Marcin Tyszka, natomiast Michał Piróg pomagać będzie uczestnikom w kulisach.

Telewizja TVN 13. edycję „Top Model” będzie emitować w jesiennej ramówce w tym roku. Nie wiadomo, czy program zmieni pasmo emisji - ostatnio był nadawany w soboty o 20.00, ale wcześniej przez lata pokazywano go w środy o 21.35.

Znane formaty w jesiennej ramówce TVN

W jesiennej ramówce TVN znajdą się też kolejne edycje programów „MasterChef” (z nowym jurorem Przemkiem Klimem) i „Azja Express”.

Z danych Nielsena wynika, że 12. edycję „Top model” oglądało w TVN 705 tys. widzów. Przełożyło się to na 5,80 proc. udziału wśród wszystkich widzów, 8,57 proc. w grupie 16-49, 8,87 proc. w grupie 20-54 oraz 7,62 proc. w grupie 16-59

Dołącz do dyskusji: Co dalej z programem „Top Model”? Jest decyzja TVN

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Gg
Przemkiem Klimem xD? Polska mowa trudna odmiana.
4 1
odpowiedź
User
zmiana
A może po 12 edycjach warto wpuścić trochę powietrza do tego formatu i wymienić połowe jury? Np. Dać Michała do Jury i zrobić 2 nowych prowadzących? Zróbcie coś, żeby ten sezon był inny.... BO każdy jest taki sam. To już jest nudne
9 3
odpowiedź
User
Bert
Nudne jak flaki z olejem ileż można dręczyć ludzi tym odgrzewanym starym kotletem .
1 0
odpowiedź