SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„The Traitors. Zdrajcy” ogląda 746 tys. widzów

Nowy show „The Traitors. Zdrajcy” po trzech pierwszych tygodniach emisji ogląda w TVN średnio 746 tys. widzów. Jest to o 235 tys. oglądających więcej niż miał w poprzednich tygodniach program „Razem odNowa” - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Uczestnicy „The Traitors. Zdrajcy”; fot. TVN Uczestnicy „The Traitors. Zdrajcy”; fot. TVN

Premierowe odcinki „The Traitors. Zdrajcy” w TVN oglądać można w środy o godz. 21.35, począwszy od 28 lutego 2024 roku. Średnia widownia produkcji do 13 marca wyniosła 746 tys. osób. Przełożyło się to na 7,91 proc. udziału stacji w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 12,10 proc. w grupie 16-49 i 10,52 proc. w grupie 16-59 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, do których dotarł portal Wirtualnemedia.pl. TVN w czasie emisji programu był liderem rynku, pokonując konkurencję w poszczególnych grupach.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Największą widownię dotychczas zgromadził pierwszy odcinek, który śledziło 877 tys. widzów.

Przynajmniej przez 1 minutę każdy z odcinków programu śledzi 1,66 mln osób w grupie 4+.

Dla porównania, premierowe odcinki „Razem odNowa” pokazywane w tym samym paśmie w tygodniach poprzedzających miały o 235 tys. widzów mniej. W okresie od 3 stycznia do 21 lutego 2024 roku średnia widownia produkcji wyniosła 511 tys. osób. Przełożyło się to na 4,93 proc. udziału w grupie 4+, 7,10 proc. w 16-49 i 6,11 proc. w 16-59.

„The Traitors. Zdrajcy” - co to za program?

Formuła „The Traitors. Zdrajcy” jest inspirowana popularną i angażującą grą Mafia, w której uczestnicy potajemnie dzielą się na „lojalnych” i „zdrajców”. Ich misją jest ukończenie serii wyzwań, a tym samym zdobycie nagrody pieniężnej (w wysokości do 500 tys. zł).

Wszyscy przebywają w zamku, stanowiącym mroczną scenerię i tło dla wydarzeń podczas trwania programu. Zadaniem tytułowych zdrajców będzie wyeliminowanie „lojalnych”. Natomiast Ci zrobią wszystko, żeby jako pierwsi zdemaskować swoich przeciwników, a przede wszystkim - ochronić siebie. Od tej pory, każdy zawodnik obiera własną strategię gry.

Malwina Wędzikowska gospodynią

W roli prowadzącej „The Traitors. Zdrajcy” widzowie oglądać mogą Malwinę Wędzikowską. Uczestnikami „The Traitors. Zdrajcy” jest 24 zawodników - osoby niepubliczne wyłonione w castingach. W tych rolach pojawią się: Stanley Ayomo, Agnieszka Bodziachowska, Teo Daeyeong Chung, Aleksander Cichosz, Tadeusz Dębski, Renata Hartle, Mikołaj Jaworski, Justyna Kąkol, Olga Kelm, Monika Kosowska, Adam Kossut, Dominika Michałowska, Mikołaj Milcke, Joanna Narojczyk, Maciej Paszek, Klaudia Piłat, Sandra Plajzer, Manae Shimizu-Kaczmarczyk, Piotr Sinicki, Bartosz Skrobisz, Patryk Szczypka, Dorota Świętoniowska, Robert Trempski, Julia Tychoniewicz

Zdjęcia do polskiej wersji powstały w belgijskim zamku Mielmont, za jej produkcję odpowiada Jake Vision. Producentem ze strony stacji jest Marta Więch.

Udział TVN w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2023 roku wyniósł 6,82 proc.

Dołącz do dyskusji: „The Traitors. Zdrajcy” ogląda 746 tys. widzów

14 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
WZ
A co to za propagandowe porównywanie oglądalności do "martwego" sezonu zimowego? Żeby pokazać jak Zdrajcy się "dobrze" oglądają? Zdecydujcie się do jakiego okresu czasu porównujcie. Czy rok do roku, czy sezon do sezonu, czy może jeszcze lato/zimę do sezonu.
17 1
odpowiedź
User
Elo
Pani prowadząca wybitnie nietrafiony wyborem jest !
20 17
odpowiedź
User
FanTTV
Pani prowadząca wybitnie nietrafiony wyborem jest !

wręcz przeciwnie, Malwina jest super. Ciekawe odkrycie prowadzącej.
11 11
odpowiedź