SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Disney+ drożeje. Co z abonentami Polsat Box, Polsat Box Go i Netii?

Serwis streamingowy Disney+ w listopadzie podniósł opłaty dla nowych subskrybentów. Teraz więcej zaczynają płacić także dotychczasowi użytkownicy. Podwyżki na razie unikną niektórzy abonenci Polsat Box, Polsat Box Go, Plusa i Netii, związani z tymi operatorami długoterminowymi umowami. 

Od 1 listopada miesięczna subskrypcja Disney+ w Polsce zamiast 28,99 zł kosztuje 37,99 zł. Z kolei cena subskrypcji rocznej platformy zwiększyła się z 289,90 do 379,90 zł. Podwyżki od 6 grudnia objęły także dotychczasowych użytkowników. Aktualizacja cennika dotyczy wszystkich rynków europejskich. W 9 krajach Europy dodatkowo pojawiły się pakiety z reklamami i plan premium, pozwalający na korzystanie z treści 4K. W naszym kraju produkcje Ultra HD można dalej oglądać w standardowym pakiecie i na razie to się nie zmieni.

Cyfrowy Polsat o opłatach za Disney+ po podwyżce

Disney+ rozpoczął działalność na polskim rynku 14 czerwca 2022 roku. Firma zdecydowała się na współpracę w zakresie dystrybucji z Polsat Box, Polsat Box Go  i Netią. 

Co zmieni się w ich opłatach po podwyżce? - Dla obecnych abonentów Polsat Box, którzy korzystają z ofert TV uwzględniających dostęp do serwisu Disney+ (niezależnie od tego, czy to oferta łączona z Disney+, czy promocja „Disney+ na start przez rok w prezencie” jeszcze sprzed zmiany rynkowej ceny usługi), nic się nie zmienia.  Jeśli była to promocja „Disney+ na start przez rok w prezencie”, to w drugim roku będą płacili 28,99 zł, a jeśli skorzystali z tzw. ofert łączonych, o których więcej tutaj: https://grupapolsatplus.pl/pl/archive/disney-w-ofertach-polsat-box-plusa-netii-polsat-box-go-bez-oplat-nawet-przez-dwa-lata, to nadal będą płacili zgodnie z podpisaną umową - informuje Wirtualnemedia.pl Olga Zomer, rzeczniczka Cyfrowego Polsatu, do którego należy marka Polsat Box i Polsat Box Go. Podwyżka nie obejmie ich więc co najmniej do końca okresu zobowiązania.

Nieco inaczej wygląda sytuacja abonentów, którzy podpisali umowę po podwyżce. - Nowi klienci, wybierając dowolny pakiet telewizyjny z Disney+ w Polsat Box z umową na 2 lata, otrzymają w ramach aktualnych promocji Disney+ przez pierwsze 12 miesięcy bez opłat, a na kolejne 12 miesięcy w cenie 37,99 zł. W Polsat Box Go promocyjna cena pakietu Polsat Box Go Premium z usługą Disney+ obecnie pozostaje bez zmian i wynosi 50 zł/30 dni - tłumaczy Zomer.

Także długoterminowi klienci Plusa i Netii, unikną podwyżek. - W trwających kontraktach nic się dla naszych klientów nie zmienia. Podwyżka została uwzględniona w nowych ofertach, które sprzedajemy od 2 listopada: https://my.netia.pl/pr/823132/moc-nowosci-w-ofercie-netii - wyjaśnia Karol Wieczorek, PR Manager Netii. W nowych ofertach operatora należącego do Cyfrowego Polsatu, Disney+ to dodatkowo 20 zł miesięcznie. 

Dołącz do dyskusji: Disney+ drożeje. Co z abonentami Polsat Box, Polsat Box Go i Netii?

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
???
Brak opcji lektora zamiast dubbingu rozwala bardzo wiele filmów. Staja die tak dziecinne ze nawet z klasyki wychodzi knot
odpowiedź
User
Napisy RuLeZ
Brak opcji lektora zamiast dubbingu rozwala bardzo wiele filmów. Staja die tak dziecinne ze nawet z klasyki wychodzi knot


To oglądaj w oryginale z napisami. Dla mnie lektor to relikt PRLu. W większości zachodnich krajów stosuje się albo profesjonalny dubbing albo napisy.
odpowiedź
User
Guru
Kto to kupuje i ogląda? Przecież tam są same bzdury dla niedorozwiniętej widowni.
odpowiedź