SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

DoubleVerify wzmacnia uwierzytelnianie mediów w Meta

Platforma DoubleVerify rozszerza działania z zakresu Brand Safety i Suitability na platformie Meta o pomiary na Facebook Feeds i Reels oraz Instagram Feeds i Reels. Dzięki temu globalni reklamodawcy będą mogli niezależnie weryfikować jakość kampanii i chronić wartość swojej marki w tworzonych przez użytkowników środowiskach medialnych.

fot. materiały prasowe fot. materiały prasowe

- Ekspansja wiodącej w branży technologii klasyfikacji opartej na AI na Facebook Feeds i Reels oraz Instagram Feeds i Reels podkreśla zaangażowanie DV w pomaganie markom w zapewnianiu bezpiecznych i odpowiednich środowisk reklamowych we wszystkich kanałach – komentuje Mark Zagorski, CEO, DoubleVerify. - Ochrona reputacji marki w Internecie jest ważnym czynnikiem maksymalizującym skuteczność kampanii globalnych marek, które obsługujemy.

Wprowadzając rozwiązanie DV w zakresie Brand Safety i Suitability dla Facebook Feeds i Reels oraz Instagram Feeds i Reels, DV zapewnia kompleksowy pomiar zakupów mediów na platformie Meta na wielu urządzeniach, w wielu miejscach i formatach. Technologia klasyfikacji DV oparta na AI jest „wytrenowana” tak, by zapewniać jak najlepszą równowagę między ochroną marki a skalą działań.

Dzięki poszerzeniu współpracy reklamodawcy zyskują m.in.: zastrzeżone autorskie technologie - DV wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby zapewnić najdokładniejszą klasyfikację kontentu na dużą skalę. DV klasyfikuje kontent bezpośrednio nad i pod miejscami docelowymi reklam, umożliwiając markom uwierzytelnianie treści związanych z ich kampaniami za pomocą kategorii kontentowych w podziale na DV’s Brand Safety Floor i Suitability Tiers, które są zgodne z GARM (Global Alliance for Responsible Media).

Mają też zagwarantowany kompleksowy zasięg: platforma oferuje kompleksowy pomiar jakości mediów w środowiskach Meta, w tym w Instagram Feed, Instagram Reels Ads, Facebook Feed, Facebook Reels Ads, Facebook In-Stream i Audience Network oraz zaufany pomiar.

- Ekspansja rozwiązań DV zapewniających Brand Safety i Suitability na Facebooku i Instagramie to ważny krok naprzód w naszych ciągłych wysiłkach we wspieraniu przejrzystości cyfrowej i zaufania w naszych środowiskach reklamowych – powiedziała Samantha Stetson, Vice President Client Council and Industry Trades w Meta. - Odpowiedzialny marketing jest kluczowym priorytetem w Meta – i cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą współpracę o to ważne rozwiązanie.

Reklamodawcy mają dostęp do danych pomiarowych i insightów za pośrednictwem DV Pinnacle, ujednoliconej platformy raportowania usług i analiz, aby monitorować i optymalizować skuteczność swoich kampanii reklamowych w zasobach Meta.

Dołącz do dyskusji: DoubleVerify wzmacnia uwierzytelnianie mediów w Meta

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl