SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Edyta Malesza-Malatrat dyrektorką ds. marketingu i PR w Grupie Symfonia

Edyta Malesza-Malatrat objęła stanowisko dyrektorki ds. marketingu i PR w Grupie Symfonia. Odpowiada za strategię marketingową i transformację cyfrową marketingu, która umożliwi realizowanie ambitnych celów biznesowych Grupy, w tym dalszą ekspansję na rynki Europy Środkowo-Wschodniej. 

W ciągu blisko dwudziestu pięciu lat kariery zawodowej Edyta Malesza-Malatrat zdobyła doświadczenie na rynkach B2C i B2B w Wielkiej Brytanii, zarządzając rozbudowanymi strukturami marketingowymi, m.in. w takich globalnych firmach jak Procter & Gamble, Cisco i SAP. Z dynamicznym rynkiem technologii B2B związana jest od 2016 roku. Obejmowała stanowiska dyrektorki ds. transformacji marketingowej w regionie EMEA, dyrektorki marketingu na Europę Środkową i Wschodnią w SAP, wcześniej zaś w Cisco zajmowała się generowaniem popytu oraz marketingiem interaktywnym w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka).

- Razem z moim zespołem będziemy dążyć do tego, aby wzmocnić pozycję Symfonii na rynku środkowoeuropejskim. Strategię marketingową, której celem jest wsparcie firmy w dalszej ekspansji, opieramy na celach biznesowych, potrzebach klientów i obserwacjach dynamiki rynku. Tworzymy plany marketingowe, które napędzają markę, zwiększają liczbę nowo pozyskanych klientów i przychody naszej organizacji – mówi Edyta Malesza-Malatrat.

Edyta Malesza-Malatrat jest ekspertką w obszarach kształtowania rynku docelowego, identyfikowania motorów wzrostu, projektowania GTM i strategii marketingowej. Ma doświadczenie w przeprowadzaniu dużych transformacji organizacyjnych i cyfrowych marketingu.

 

 

 

 

Dołącz do dyskusji: Edyta Malesza-Malatrat dyrektorką ds. marketingu i PR w Grupie Symfonia

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl