SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Ewa Solarz na czele zespołu ESG w Tailors Group

W ramach wzmocnienia Tailors Group na czele zespołu ESG (Environment, Society, Governance) stanęła Ewa Solarz, a stanowisko senior ESG managera objęła Daria Murawska. Rozwój struktury firmy jest odpowiedzią na coraz większe znaczenie kwestii ESG w strategiach firm oraz rosnące zapotrzebowanie klientów na usługi kompleksowego doradztwa.

Ewa SolarzEwa Solarz

- Rozwijanie zespołu ESG jest kolejnym krokiem w budowie kompleksowych usług, które kierujemy do klientów. Jesteśmy jedyną firmą, która oferuje profesjonalne doradztwo w zakresie zrównoważonego rozwoju, w tym ESG (Environment, Society, Governance), łącząc to z naszą wiedzą i doświadczeniem z obszarów IR, PR oraz digital – mówi Łukasz Chojecki, Partner Tailors Group.

Ewa Solarz, head of ESG w Tailors Group od ponad 10 lat zarządza i doradza w obszarach ESG. Doświadczenie zdobywała w wiodących firmach doradczych, w bankowości oraz we współpracy z sektorem pozarządowym.

Realizowała projekty dla największych polskich firm z sektora energetycznego, farmaceutycznego, finansowego, budowlanego, spożywczego i innych m.in. w zakresie budowania strategii ESG, odpowiedzialnego łańcucha wartości, kalkulacji efektywności zaangażowania społecznego i raportowania ESG. Odpowiadała za ESG w jednym z największych polskich banków. Od wielu lat prowadzi szkolenia w obszarach odpowiedzialnej konsumpcji, ekonomii społecznej i Design Thinking.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Z kolei dr Daria Murawska jest ekspertką w obszarze zrównoważonego rozwoju i ESG, z ponad 15-letnim doświadczeniem. Zarządzała licznymi projektami z obszaru CSR i PR pracując w międzynarodowej korporacji, jak również współpracując z firmami doradczymi. Pracowała dla klientów z sektora m.in. energetycznego, bankowego, telekomunikacyjnego. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych ze społecznym otoczeniem firmy, w tym budowaniem partnerstw z organizacjami pozarządowymi i społecznościami lokalnymi.

Dołącz do dyskusji: Ewa Solarz na czele zespołu ESG w Tailors Group

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl