SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Flying Bisons stałym klientem PR Calling

Po trzymiesięcznej współpracy projektowej do grona stałych klientów PR Calling dołączyła polska firma doradcza Flying Bisons – spółka działająca w obszarze digital, realizująca projekty z zakresu UX i CX Design. 

W ramach współpracy agencja odpowiada za komunikację zewnętrzną Flying Bisons, w tym m.in. działania z zakresu media relations, newsjacking i pozycjonowanie eksperckie.

W wyborze partnera do działań komunikacyjnych, kluczowe były dla nas doświadczenie i know-how wynikający z prowadzenia projektów w branży technologicznej. Zespół PR Calling poleciła nam firma od dawna korzystająca ze wsparcia agencji. Zaufaliśmy rekomendacjom i nie zawiedliśmy się – mówi Kamil Tatol, CEO Flying Bisons.

Za realizację działań po stronie agencji odpowiada Anna Gajewska, Senior PR & Communications Consultant z zespołu Fin & Tech Practice, którego liderem jest Paweł Sobczak.

Po trzymiesięcznej współpracy projektowej, umowa na stałą obsługę PR została podpisana w lipcu 2023 roku.

Flying Bisons to polska firma doradcza, która wspiera klientów w procesie Digital Transformation & Acceleration. Spółka zrealizowała już ponad 200 projektów dla przeszło 100 klientów i pracowała z większością czołowych marek obecnych w Polsce, jak m.in. naTemat, PZPN, Biedronka, KFC, Hebe czy eObuwie.

W lipcu br. spółka podpisała kontrakt na świadczenie usług z saudyjskim podmiotem rządowym Takamol Holding, który realizuje działania dla ministerstw (m.in. pracy).

Dołącz do dyskusji: Flying Bisons stałym klientem PR Calling

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl