SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

iPhone 13 - kolory dla każdego!

iPhone 13, kolory przyciągają klientów, ponieważ są niestandardowe. Kup iPhone'a 13: iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max lub iPhone 13 mini do zdjęć, nagrań wideo i korzystania z internetu i social mediów w standardzie 5G.

Firma Apple iPhone 13 - kolory

Firma Apple tworząc iPhone 13, mile zaskoczyła, nawet najbardziej wymagających klientów. Jest w czym wybierać, bo smartfony iPhone 13 dostępne są w barwach standardowych, ale marka wprowadziła również nowe kolory: północ, księżycowa poświata, różowy, niebieski, biały, czarny. Natomiast wersja iPhone 13 Pro ma odmienne palety barw: mocny grafit, górski błękit, srebrny, złoty. Warto sprawić sobie iPhone'a 13 o ciekawym designie, a na stronie (link): dostępne są nietypowe odcienie, jak iPhone'a 13 w alpejskiej zieleni. Marka Apple lubi zaskakiwać swoich klientów, dając im dużo możliwości przy wyborze również iPhone 14. Marka Apple wypuściła na rynek modele w kolorach: niebieski, czarny, biały, fioletowy, czerwony, księżycowa poświata. Do rodziny iPhone 14, dołączyła słoneczna barwa, czyli żółte iPhone 14 Pro. Poza klasycznymi kolorami najlepiej sprzedaje się głęboka purpura, niebieski, północ i fioletowy.

Wyświetlacz Super Retina XDR w iPhone 13

iPhone'a 13 jest hitem na rynku, dzięki wyjątkowym parametrom. Czip A15 Bionic napędza smartfon, zapewniając szybkie i wyjątkowo wydajne działanie iPhone'a. Spełnia oczekiwania klientów i analityków. Dzięki czip A15 Bionic można uzyskać wysokiej jakości zdjęcia. Tryb akcji, który stabilizuje ujęcia, jest bardzo przydatną funkcją, bo fotografowany obiekt jest wyraźny. Wyświetlacz Super Retina XDR w iPhone'a 13 zapewnia jasne i nasycone kolory obrazu.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

W iPhone wyświetlacz o przekątnej 6,1 Super Retina XDR umożliwia dostrzeżenie na ekranie wszystkich szczegółów, dzięki temu, że opiera się na technologii OLED. W iPhone'a 13 jest też funkcja, która stabilizuje ujęcia kręcone z ręki. W iPhone, kolory na zdjęciach wyglądają jak żywe. System dwóch aparatów szerokokątnych jest gwarancją wysokiej jakości obrazów i filmów. Pozwala na zlikwidowanie poświaty i w edycji product red, korektę zdjęć. Technologia HDR i Dolby Vision pozwalają nagrywać profesjonalne filmy. W iPhone ultraszybka łączność komórkowa 5G umożliwia błyskawiczne przesyłanie i odbieranie plików.

Smartfon iPhone 13 Pro dla biznesu

iPhone'a 13 Pro doceniają osoby poszukujące wysokiej wydajności smartfona. Łączność komórkowa 5G iPhone pozwala wyświetlać filmy, grać w gry i przeglądać Internet. Zainteresowani modelem 13 Pro Max są klienci biznesowi, którzy mogą bezproblemowo wysyłać e-maile, pobierać pliki i pracować z wideo oraz zdjęciami, m.in.: przeprowadzać webinary i konferencje. Warto wybrać iPhone 13 Pro Max, ponieważ wymiary obudowy smartfona są większe od modelu iPhone 13 Pro, więc korzystanie z niego jest wygodniejsze. Między telefonami nie ma dużej różnicy, poza tym, że iPhone'a 13 Pro Max jest cięższy i ma większą rozdzielczość oraz żywotność baterii, a także wyższą cenę od iPhone 13 Pro. Wspomniane cechy są niemal niezauważalne.

Zarówno iPhone 13 Pro Max, jak i iPhone 13 Pro mają procesory A15 Bionic, co umożliwia usuwanie poświaty i w edycji, dokonywanie korekt zdjęć, w edycji product red. Modele dostępne są w tych samych kolorach. iPhone 13 Pro oraz Pro Max są wodoodporne, co jest bardzo ważną cechą podczas wyboru smartfona. iPhone'a 13 zarówno Pro, jak i iPhone 13 Pro Max mają wyświetlacz z częstotliwością odświeżania do 120 Hz, zapewniającą płynną wydajność oraz animacje. Funkcja może być skalowana dynamicznie, umożliwiając oszczędzanie baterii. iPhone 13 Pro Max jest dobrym wyborem również przy wykorzystywaniu telefonu do gier i oglądania filmów.

iPhone 13 mini - zalety

iPhone 13 mini ma wyświetlacz o przekątnej 5,4 i doskonałe podzespoły. Smartfon jest wybierany przez osoby, które poszukują poręcznego telefonu. iPhone 13 mini poza mniejszym rozmiarem nie różni się od pozostałych wariantów z tej półki. Ten model ma doskonały system operacyjny, co umożliwia błyskawiczne korzystanie z aplikacji. Łączność komórkowa 5G jest bez zarzutów, dzięki czemu przesyłanie plików za pośrednictwem poczty elektronicznej jest błyskawiczne, a oglądanie filmów i granie w gry, płynne. Zaletą tego modelu iPhone jest pojemna bateria oraz wydajny czip A15 Bionic.

Aparat w iPhone 13 mini jest równie dobry, jak w powyższych wersjach smartfonów Apple. Można więc wykonywać wysokiej jakości zdjęcia, również dzięki stabilizacji obrazu. Ten model iPhone jest jednym z najlepszych telefonów do nagrywania filmów wideo, ponieważ są wysokiej jakości. Tryb „filmowe” skupia ostrość na najbliższym obiektywie, rozmywając natomiast tło, przez co obraz jest wyraźniejszy. iPhone zapewnia nasycenie kolorów, kontrast i wyraźną czerń. iPhone dostępne są w kolorach: niebieskim, czerwonym, księżycowej poświacie północ i różowym. Ten iPhone jest bardzo poręczny i doskonale się prezentuje.