SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zmiany w programie Moja Biedronka. Wkrótce nowa aplikacja sieci

Sieć dyskontów Biedronka zaktualizowała regulaminu programu lojalnościowego Moja Biedronka, z którego korzysta niemal 12 mln Polaków. Ma to związek ze wdrożeniem odmienionej wersji aplikacji Moja Biedronka, która ma zaoferować klientom zupełnie nowe funkcje. Z dokumentu wynika, że w aplikacji znajdzie się m.in. możliwość sprawdzenia cen towarów w sklepie czy płacenia BLIK-iem bez wpisywania kodu.

Article

Obecna aplikacja Moja Biedronka, dostępna do pobrania w AppStore i Google Play, jest już przestarzała, patrząc na to jakie aplikacje oferują konkurencyjne sieci handlowe. Jej wersja na system iOS nie była aktualizowana od dwóch lat. Aplikacja nie jest też zupełnie powiązana z programem lojalnościowym Moja Biedronka - korzysta się z niego cały czas za pomocą plastikowej karty.

Nachodzą jednak zmiany. Klienci programu lojalnościowego sieci dostali już maila o zmianach w regulaminie programu Moja Biedronka. Zaktualizowany tekst pojawił się na stronie internetowej Biedronki, ma obowiązywać od 18 maja.

W mailu podano informacje dot. nowych warunków aktywacji karty Moja Biedronka i zapowiedź uruchomienia odmienionej aplikacji mobilnej sieci. Dzięki niej Moja Biedronka stanie się w końcu cyfrowa. Nowa aplikacja będzie służyć bowiem do identyfikowania użytkownika programu - wynika z nowego regulaminu.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/jak-latem-pracowac-biedronka-nie-musisz-miec-cv-jakie-stawki ##

Nowa aplikacja Biedronka - lista funkcji

W nowej wersji aplikacji ma pojawić się możliwość płacenia BLIK-iem bez kodu. Dokument nie precyzuje, kiedy taka usługa zostanie udostępniona oraz jak dokładnie ma to wyglądać.

Z regulaminu wynika, że odmieniona aplikacja Biedronki pozwoli też na:
- ustalenie lokalizacji najbliższego sklepu na mapie, w tym da możliwość wskazania jednego sklepu, jako „Mój sklep” oraz wyświetlenia listy „Ostatnio odwiedzone sklepy” (maksymalnie pięć sklepów);
- sprawdzenie ceny produktu z wykorzystaniem skanera cen;
- otrzymywania i korzystania z korzyści dostępnych wyłącznie dla korzystających posiadających konto w aplikacji;
- przeglądania historii zakupów produktów w sklepie;

Są to funkcje, które oferują już od dawna aplikacje różnych konkurencyjnych sieci handlowych. 

Program lojalnościowy Moja Biedronka ma ponad 11,8 miliona aktywnych użytkowników.

Dołącz do dyskusji: Zmiany w programie Moja Biedronka. Wkrótce nowa aplikacja sieci

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Grażyna z Olsztyna
Wszystkie funkcje kompletnie niepotrzebne.
odpowiedź
User
gość-gość
A karte moja biedronka będzie można dostać w aplikacji?
odpowiedź