SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Katarzyna Wójtowicz odpowiada za PR korporacyjny w Big Picture 

Po kilku miesiącach onboardingu na stanowisku corporate director, całościową opiekę nad prowadzeniem i rozwojem praktyki korporacyjnej firmy Big Picture objęła Katarzyna Wójtowicz. 

Katarzyna Wójtowicz Katarzyna Wójtowicz

Katarzyna Wójtowicz rozpoczęła pracę w Big Picture w październiku 2023 roku, zastępując na stanowisku dyrektora corporate PR Alicję Górkę. Do zmiany lidera teamu agencja przygotowywała się przez pół roku, pracując nad strukturą i rozmawiając z kandydatami. Po pierwszych miesiącach pracy na stanowisku szefa zespołu, kiedy priorytetem był onboarding oraz doradztwo obecnym klientom, do których należą m.in. Mondelez International, Reckitt Benckiser, ERLI.pl, Cosmose, Faurecia, nowa corporate PR director będzie odpowiadać także za działania new business i rozwój teamu.

Zobacz: Big Picture zmienia identyfikację wizualną 

Katarzyna Wójtowicz w Big Picture 

- Wiemy, że w tym teamie sprawdzają się osoby, które łączą duże doświadczenie w obsłudze topowych marek, focus na strategię i client service z autentyczną pasją do tej pracy – tylko taki miks pozwala się odnaleźć w naszym PR-owym „helikopterze w ogniu". Bardzo się cieszę, że kilka miesięcy temu Katarzyna dołączyła na nasz pokład, bo uważam, że ma „to coś" – udowodniła swoją ekspertyzę na potężnych projektach korporacyjnych, jak np.  Amazon, doskonale odnajduje się w zarządzaniu kryzysowym, a jednocześnie – dzieli z nami filozofię społecznego zaangażowania i wyczucie trendów. Pod jej skrzydłami praktyka korporacyjna będzie mogła mocno się rozwinąć – mówi Hanna Waśko, CEO Big Picture.

Wójtowicz jest związana z branżą PR od ponad 13 lat. Specjalizuje się w komunikacji korporacyjnej, zarządzaniu ryzykiem reputacyjnym oraz doradztwie kryzysowym. Współpracuje z polskimi i międzynarodowymi markami w zakresie planowania i realizacji kompleksowych strategii komunikacyjnych. Ma doświadczenie w działaniach doradczych dla zarządów spółek giełdowych i firm z takich branż jak e-commerce, produkcja, finanse i logistyka.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Prowadziła projekty w obszarze komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej oraz odpowiadała za ich koordynację w Polsce i regionie CEE. Pracowała m.in. na rzecz Amazon, BMW Group Polska, IKEA Industry, DHL Express, Cummins, Innova Capital, MARS, Kompanii Piwowarskiej, FCS Polska.  Przed dołączeniem do Big Picture zdobywała doświadczenie m.in. w agencjach Grayling Poland, Alert Media, Solski Burson – Marsteller oraz po stronie klienckiej, w zespole komunikacji Getin Noble Bank. Ukończyła sinologię i stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim.

Dołącz do dyskusji: Katarzyna Wójtowicz odpowiada za PR korporacyjny w Big Picture 

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl