SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

572 tys. widzów oglądało „Rozmowy Dzień dobry TVN”. Czy będą kolejne wydania?

Pierwsze cztery wydania cyklu „Rozmowy Dzień dobry TVN” śledziło średnio 572 tys. widzów - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl. Na chwilę obecną nie wiadomo, czy program będzie kontynuowany.

„Rozmowy Dzień dobry TVN” to program, którego bohaterami są postacie ze świata polityki, kultury i nauki. W audycji z gośćmi rozmawiają prowadzący „Dzień dobry TVN”.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Cykl zadebiutował w TVN w sobotę, 10 grudnia ub.r. o godz. 11.20. Drugie wydanie oglądać można było 7 stycznia br., trzecie - 19 lutego br., a czwarte - 8 kwietnia br. Średnia widownia premierowych emisji wyniosła 572 tys. osób, co przełożyło się na 8,01 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 9,09 proc. w grupie 16-49 oraz 8,71 proc. w grupie 16-59 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, do których dotarł portal Wirtualnemedia.pl.

Rozmowa z Wałęsą hitem

Najpopularniejsze wydanie audycji w analizowanym okresie wyemitowane zostało 10 grudnia ub.r. - obejrzało je 725 tys. widzów. Jego gościem był Lech Wałęsa, który rozmawiał z Dorotą Wellman.

Druga topowa emisja - nadana 7 stycznia - zgromadziła 624 tys. widzów (wówczas gościem był Szymon Marciniak, z którym wywiad przeprowadził Krzysztof Skórzyński). Trzecie było wydanie z 19 lutego z Janem Englertem (rozmowę przeprowadził Marcin Prokop) - 472 tys. oglądających. Z kolei najsłabiej wypadła emisja z 8 kwietnia z Robertem Lewandowskim (Damian Michałowski) - 466 tys.

Aktualnie TVN Warner Bros. Discovery nie informuje, czy będą realizowane kolejne wydania „Rozmów Dzień dobry TVN”. Ewentualne nowe odcinki cyklu mogłyby powrócić do TVN w jesiennej ramówce br.

Z „Dzień dobry TVN” odchodzą Kalczyńska, Woźniak-Starak, Rozenek-Majdan, Ohme i Sołtysik

„Dzień dobry TVN” prowadziły duety: Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński (gospodarzami show byli od początku września ub.r.), Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, Marcin Prokop i Dorota Wellman, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik oraz Małgorzata Ohme i Filip Chajzer. Ten ostatni został zastąpiony ostatnio przez Ewę Drzygę z powodów zdrowotnych.

TVN podał w czwartkowy wieczór, że z morning show „Dzień dobry TVN” żegna się Anna Kalczyńska, Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Rozenek-Majdan, Andrzej Sołtysik i Małgorzata Ohme.

Do programu według informacji portalu Wirtualnemedia.pl przez jakiś czas, z powodów zdrowotnych nie wróci Filip Chajzer.

Czytaj także: Filip Chajzer. Kontrowersyjnie i bez hamulców

- Po ośmiu latach odchodzę z programu, któremu dałam wszystko, co mogłam. Ustawianie życia pod grafik, nagłe zastępstwa, moja twarz, kilka razy poobijana.. i dziś jest TEN dzień, kiedy oddycham głęboko. Do zobaczenia! - tak rozstanie z programem skomentowała na Twitterze Anna Kalczyńska.

- Kończymy kolejny sezon „Dzień dobry TVN”. Z całego serca dziękujemy naszym dotychczasowym prowadzącym Ani Kalczyńskiej, Andrzejowi Sołtysikowi, Małgosi Ohme za wspaniałą współpracę, ich profesjonalizm, uśmiech, otwartość na drugiego człowieka - czytamy w poście DDTVN.

Z programem żegnają się także Agnieszka Woźniak-Starak i Małgorzata Rozenek-Majdan. Partnerujący im Krzysztof Skórzyński i Ewa Dzyzga stworzą nowy duet prowadzących.

- Jesienią „Dzień dobry TVN” czekają zmiany, o których będziemy informować niebawem. Prowadzący pojawią się w nowych rolach i następującym składzie: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński - podała stacja.

Czytaj także: Rewolucja w „Dzień dobry TVN”. Anna Kalczyńska: Jestem zaskoczona

 Rozenek i Woźniak-Starak w nowym programie

TVN w opublikowanym oświadczeniu podziękował za współpracę Agnieszce Woźniak-Starak oraz Małgorzacie Rozenek. Jednocześnie poinformowano także, że obie celebrytki wkrótce będzie można oglądać w całkiem nowych formatach.

- Wiemy, że zmiany nie są łatwe, wywołują dużo emocji, które szanujemy. Równocześnie otwierają nowe drzwi, dlatego już dziś trzymamy kciuki za Agnieszkę Woźniak-Starak, na którą czeka kolejny projekt w naszej stacji oraz rola prowadzącej podczas najważniejszych wydarzeń telewizyjnych. Nowy duet w "Dzień Dobry TVN" stworzą Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński. Małgosi Rozenek-Majdan w imieniu całej redakcji życzymy kolejnych zawodowych sukcesów. Bardzo dziękujemy za czas spędzony z nami w „Dzień dobry TVN”. Już wkrótce poinformujemy o jej nowym programie - napisano.

Latem zamiast „Dzień dobry TVN” program „Dzień dobry wakacje”

W sobotę, 24 czerwca TVN rozpocznie emisję magazynu „Dzień dobry wakacje”. Finałowe wydanie obecnego sezonu „Dzień dobry TVN” zostanie nadane 23 czerwca. Podczas tegorocznych wakacji „Dzień dobry wakacje” będzie można oglądać przez około 10 tygodni.

Udział TVN w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2022 roku wyniósł 6,90 proc.

Dołącz do dyskusji: 572 tys. widzów oglądało „Rozmowy Dzień dobry TVN”. Czy będą kolejne wydania?

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Kujawiak
A w tle Bajki Pana Bałagana, czyli szanowanego przez moją osobę krajana, Pana prezydenta Wałesę, a po za tym TVN jest niezłą stacją i dziwię się ratlerekowi TVP, który po nogach gryzie TVN, bo i tak ich Pan z USA rządzi, tj Discovery i to dotyczy wszystkich.
6 4
odpowiedź