SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Magdalena Bugajło dyrektorką komunikacji i marketingu Panattoni w Polsce

Firma Panattoni, działająca na rynku nieruchomości przemysłowych, powiększa swój zespół w Polsce. Magdalena Bugajło została dyrektorką komunikacji i marketingu. Stanowisko marketing business strategy director objęła Malwina Pawłowska.

Magdalena Bugajło i Malwina PawłowskaArticle

Magdalena Bugajło będzie nadzorować pracę kilkuosobowego działu, skupiając się na krajowych działaniach w obszarze marketingu, CRS, employer brandingu, komunikacji korporacyjnej, social mediów, strategii komunikacyjnych, relacji z mediami.

Bugajło ma 14-letnie doświadczenie w branży. Przez ostatnie 7 lat związana z DHL Parcel, ostatnio w roli dyrektorki ds. komunikacji marketingowej i PR oraz rzecznika prasowego. Była odpowiedzialna m.in. za tworzenie strategii komunikacji, wprowadzenie na rynek brandu DHL Parcel, rozwój mediów społecznościowych, działania partnerskie i sponsoringowe, szeroko pojęty wizerunek marki oraz zarządzanie kryzysowe. Wcześniej, przez 6 lat związana była z firmą Netia, gdzie pełniła funkcję kierownika ds. komunikacji korporacyjnej oraz kierownika ds. komunikacji wewnętrznej.

Magdalena Bugajło ukończyła iberystykę na Uniwersytecie Warszawskim oraz marketing i zarządzanie w Akademii Leona Koźmińskiego. W Akademii skończyła również studia podyplomowe „PR w praktyce” oraz London School of Public Relations.

Malwina Pawłowska w Panattoni

Malwina Pawłowska w Panattoni będzie m.in. wspierać biznes w zakresie efektywności procesów, CRM, dzielenia się wiedzą i wreszcie definiowania USP na coraz bardziej konkurencyjnym rynku nieruchomości przemysłowych. W trakcie ponad 18-letniej kariery zawodowej była m.in. szefową działu marketingu i komunikacji spółki biurowej Skanska w Polsce. Odpowiadała za komunikację korporacyjną i produktową, relacje z mediami, zarządzanie kryzysowe, pozycjonowanie marki i współtworzenie koncepcji produktów. W obszarze swoich kompetencji łączyła tematy zrównoważonego rozwoju, innowacji, zdrowia i bezpieczeństwa. Pełniła również funkcję członka rozszerzonego zarządu firmy. Wcześniej kierowała działem marketingu i PR Ghelamco Poland oraz odpowiadała za marketing i komunikację w grupie GTC na poziomie CEE i SEE.

Przełożoną nowych członkiń zespołu będzie Anita Pietrykowska, head of marketing & communications Europe. Nadzoruje wszystkie działania z zakresu marketingu i komunikacji na kontynencie, w Wielkiej Brytanii oraz Indiach. Pietrykowska jest związana z Panattoni od 13 lat, a od 17 lat z branżą obiektów przemysłowych.

Dołącz do dyskusji: Magdalena Bugajło dyrektorką komunikacji i marketingu Panattoni w Polsce

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl