SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

W Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej zmiana za Olechowskiego. Dołączył menadżer z Biedronki

Marcin Hadaj został pełnomocnikiem prezes Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej ds. komunikacji. Odpowiada za komunikację zewnętrzną i wewnętrzną, w tym za media relations, pełniąc jednocześnie obowiązki rzecznika prasowego Agencji. Poprzednio te obowiązki sprawował Jarosław Olechowski, były szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej.

Marcin Hadaj Marcin Hadaj

Marcin Hadaj był m.in. dyrektorem PR w spółce Narodowe Centrum Sportu (w czasie budowy Stadionu Narodowego w Warszawie) oraz rzecznikiem prasowym Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, nadzorując media relations, projekty strategiczne oraz pracę 16 terenowych oddziałów GDDKiA w tym zakresie.

Ostatnie cztery lata pracował jako corporate communications manager w Jeronimo Martins Polska, współodpowiadając m.in. za media relations i digital communication sieci sklepów Biedronka. Prowadził zajęcia dla studentów z komunikowania masowego, ma również wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania mediami jako wydawca, szef struktur w redakcjach oraz dziennikarz zajmujący się transportem, w tym lotnictwem. 

Marcin Hadaj ukończył studia w zakresie dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warszawskim, uzupełniając wiedzę w Krajowej Szkole Administracji Publicznej oraz w ramach intensywnych treningów menedżerskich CCL Center for Creative Leadership w zakresie efektywnego zarządzania i zaangażowanego przywództwa w organizacjach.​​

Poprzednikiem Marcina Hadaja był Jarosław Olechowski.

Dołącz do dyskusji: W Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej zmiana za Olechowskiego. Dołączył menadżer z Biedronki

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
iksde
Cudowne objawienie w SSP xD

A Jaruś jeszcze w Pegazie czy już nie?
0 0
odpowiedź