SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

McCann Poland globalnym partnerem XTB w obszarze kreacji

Agencja McCann Poland została wybrana jako globalny partner w ramach przetargu. Współpraca została nawiązana na okres dwóch lat.

XTB to globalny fintech, oferujący dostęp do światowych rynków finansowych poprzez platformę inwestycyjną online i aplikację mobilną.

Agencja będzie odpowiadać za stworzenie koncepcji kreatywnej dla nowej platformy, obecnej we wszystkich kluczowych touchpointach kampanii XTB uwzględniającej digital, SoMe oraz ATL. Przygotuje też kampanię dla wszystkich 13 rynkach, na których jest obecny XTB. 

- Za nami jeden z najlepszych przetargów reklamowych, które realizowaliśmy. Agencje stanęły na wysokości zadania opracowując chwytliwe koncepcje kreatywne, mocno dopasowane do briefu. Mimo tego nie mieliśmy wątpliwości co do wyboru. Zespół McCann Poland zaproponował rozwiązanie, które nie tylko od razu przypadło nam do gustu, ale przede wszystkim całkowicie wstrzeliło się w nasze komunikacyjne i biznesowe potrzeby. Nie mogę się doczekać efektów naszej wspólnej pracy  – powiedział Szymon Szymański, chief growth officer w XTB.

- Możliwość współpracy z pionierską firmą o polskim rodowodzie i globalnym zasięgu stanowi dla nas wyjątkową szansę na zdobycie unikalnego know-how i doświadczenia w sektorze, praktycznie niedostępnej na rynku kreatywnym. Jestem niezmiernie dumny z zespołu zaangażowanego w proces przetargowy, a także przekonany, że opracowana przez nas koncepcja, na którą zdecydował się zespół XTB, przyczyni się do dalszego rozwoju firmy zarówno w Polsce, jak i na świecie – podsumował Wojciech Borowski, group CEO McCann Poland.

Umowa została zawarta na okres 2 lat.

Dołącz do dyskusji: McCann Poland globalnym partnerem XTB w obszarze kreacji

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl