SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Ministerstwo Cyfryzacji zaprasza agencje do konsultacji rynkowych, będzie przetarg reklamowy

Ministerstwo Cyfryzacji zaprasza agencje do konsultacji rynkowych nt. planowanego przetargu na kampanię promującą e-usługi publiczne. Resort planuje m. in. kolejną odsłonę kampanii promującej aplikację mObywatel w latach 2024-2025.

Ministerstwo Cyfryzacji ogłosiło przeprowadzenie konsultacji rynkowych, którego przedmiotem jest kampania edukacyjno-informacyjna na rzecz upowszechnienia korzyści z wykorzystania technologii cyfrowych w obszarze e-usług publicznych.

Konsultacje te związane są z planowanym przetargiem dotyczącym przygotowania i realizacji kampanii edukacyjno–informującej w obszarze e-usług publicznych. Zakres tej usługi, będącej docelowo efektem postępowania przetargowego ma na celu podnoszenie świadomości nt. e-usług publicznych i zachęcanie do korzystania z nich.

W ramach konsultacji resort chce uzyskać informacje m.in. o rynku potencjalnych agencji chętnych do współpracy, poznać możliwe rozwiązania realizacji zaplanowanych działań, określić czynniki wpływające na jakość oraz wartość składanych ofert, oszacować wartość zamówienia i budżet kampanii.

Dzięki konsultacjom Ministerstwo Cyfryzacji chce też pozyskać wiedzę na temat modelu przeprowadzenia kampanii i zakresu działań kampanijnych objętych przetargiem, sposobu realizacji działań kampanijnych, warunków udziału w przetargu itp.

Konsultacje rynkowe z agencjami prowadzone będą w formie spotkań indywidualnych lub wideokonferencji. Zainteresowane firmy mogą zgłaszać się do 21 marca, konsultacje mają zostać zakończone do 30 kwietnia. 
 

Dołącz do dyskusji: Ministerstwo Cyfryzacji zaprasza agencje do konsultacji rynkowych, będzie przetarg reklamowy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl