SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Menedżerka Radia Lublin w radzie nadzorczej Audytorium 17

Nadzwyczajne walne zgromadzenie wspólników powołało nową radę nadzorczą spółki Audytorium 17, powołanej w 2001 roku przez 17 regionalnych rozgłośni Polskiego Radia. 

Patrycja Sprawka Patrycja Sprawka

W radzie nadzorczej Audytorium 17 zasiadają obecnie: Patrycja Sprawka - obecnie kierownik biura reklamy Radia Lublin, Jarosław Kusto – były prezes Radia Kielce (obecnie audytor) oraz Paweł Małysz - dyrektor finansowy i główny księgowy Radia Katowice.

Prezesem Audytorium 17 pozostaje Paweł Paluch.

Pierwsze spotkanie rady nadzorczej zaplanowano na najbliższy piątek. - Nie doszło do zmian personalnych i nie planujemy ich, przynajmniej na razie. Dzięki pracy zespołu A17 wpływy z reklam do regionalnych rozgłośni Polskiego Radia z roku na rok są coraz wyższe - mówi serwisowi Wirtualnemedia.pl Patrycja Sprawka. 

Audytorium 17 to spółka powołana w 2001 roku przez 17 regionalnych rozgłośni Polskiego Radia w celu ich reprezentacji na rynku ogólnopolskim oraz ponadregionalnym. A17 specjalizuje się m.in. w planowaniu kampanii reklamowych, sponsoringu radiowym czy produkcji spotów i audycji radiowych.

Dołącz do dyskusji: Menedżerka Radia Lublin w radzie nadzorczej Audytorium 17

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Słuchacz
Czyli… Żaden likwidator nie zgodził się być w RN. Wytypowali osoby, które poprzedniej władzy były przychylne i obecnej też są. Czyli wybrali opcję lizo du….
Bardzo podobne te zmiany do PR i TVP. Wybierają po taniości nie po wiedzy.
Szkoda mediów publicznych.
3 2
odpowiedź
User
X
Powołanie nowej rady nadzorczej, to pierwszy krok do odwołania zarządu spółki. Standard.
2 0
odpowiedź
User
Rynek
Ta pani zna się na czymś...?
1 0
odpowiedź