SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Orlen znów obniża ceny paliw na wakacje

Orlen wprowadza wakacyjną promocję, w ramach której paliwa będą tańsze o 30 groszy za litr. To powtórka akcji z ubiegłego roku.

Promocja ma taką samą mechanikę jak w ubiegły roku. Aby skorzystać ze zniżki 30 groszy na litrze paliwa, trzeba być członkiem programu lojalnościowego Orlen Vitay. Przy tankowaniu należy aktywować kupon w aplikacji i podać go do zeskanowania przy płatności, bądź w przypadku karty plastikowej - zeskanować ją przy kasie.

Posiadacze Karty Dużej Rodziny dostaną rabat w wysokości 40 groszy na litrze.

Limit tankowania promocyjnego wynosi 50 litrów cztery razy w miesiącu. Każdy uczestnik promocji otrzyma 30 groszy rabatu na litrze dowolnego paliwa (EFECTA lub VERVA).

Akcja promocyjna trwa od 30 czerwca do 31 sierpnia. Łącznie w promocji będzie można kupić 400 litrów paliwa.

Orlen to kolejna sieć stacji paliw obniżająca na lat ceny przy dystrybutorach. W tym tygodniu Circle K ruszyła z wakacyjną promocją „Summer Weekends”, umożliwiające zakup wszystkich rodzajów paliw o 35 gr/l taniej.

Orlen obniża ceny paliw na wakacje drugi rok

Prezes Orlenu Daniel Obajtek na antenie Radia Zet skomentował, że takie decyzje podejmie się "zdecydowanie wcześniej". "Przygotowuje się do podjęcia takich decyzji, analizuje się całą sytuację, również analizuje się sytuację konkurencji, analizuje się ceny hurtowe"

To kolejny rok letnich, promocyjnych cen na stacjach Orlenu. W ubiegłym roku także w czerwcu ogłoszono, że każdy uczestnik programu Vitay otrzyma 30 groszy rabatu na litrze dowolnego paliwa (Efecta lub Verva) w ramach trzech tankowań do 50 litrów miesięcznie (czyli łącznie do 150 litrów w ciągu miesiąca). W przypadku osób z Kartą Dużej Rodziny zniżka wynosiła 40 groszy na litrze. Z promocji mogli skorzystać wszyscy zarejestrowani uczestnicy programu Vitay - korzystający z aplikacji Orlen Vitay lub tradycyjnej plastikowej karty Vita.

Dzięki temu ruchowi aplikacja Vitay znalazła się na czele zestawień najchętniej pobieranych aplikacji w AppStore i Google Play.

Obecnie Orlen ma 3137 stacji paliw.

Dołącz do dyskusji: Orlen znów obniża ceny paliw na wakacje

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl